Tüdrukute trikood

(20)

Kui nurga tagant piiluvad soojad ilmad või soojamaareis, on hea aeg oma laste ujumisriideid värskendada. Turul on saadaval lai valik värve ja materjale, mille vahel valik teha. Pidage meeles ka oma lapse isiksust - kas talle meeldib roosa või hoopis kollane värv? Ujumistrikood valides soovitame pöörata tähelepanu materjalidele. Ujumistrikoo materjale on palju erinevaid ja see, mille peaksite valima sõltub sellest, milliseid tegevusi teie laps trikoo kandmise ajal teeb. Kas ta armastab ujuda või veedab ta suurema osa ajast rannal, joostes ning liivas mängides? Samuti on oluline kontrollida kõiki materjale, veendumaks, et teie laps pole nende suhtes allergiline. Lisaks on olemas teatud materjale, mis kaitsevad last päikese kiirguse käest.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Tüdrukute ujumistrikoo

Ujumine on lõbus ja vajalik oskus meie kõigi elus, kuid selleks, et see oleks mugav, tuleb soetada tütrele ujumistrikoo. Ujumistrikood on spetsiaalsest materjalist tehtud riided, mille kandmine on ujudes mugav.ning sobivad ujumiseks nii ranna- kui ka basseinivees.

Kuidas valida sobiv tüdrukute trikoo? 

Üks hea soovitus on võimalusel valida trikoo kas lapsega. Kuna lapsed võivad olla disaini suhtes üsnagi kriitilised, võiksid lasta neil valida disain (trikoo või kaheosalised bikiinid). Nii on kindel, et laps ei keeldu trikood kandmast. Õnneks on meie valik piisavalt suur, mille seast valida see kõige meelepärasem. 

Trikood on üldjuhul valmistatud materjalist, mis hoiab vett hästi ning on UV-kaitsega. Selleks on elastaan ja polüester, mis on väga vastupidavad materjalid ja kortsuvad väga vähe. Neid materjale tuleb aga pesta teatud kraadil ning pahempidi, et riided säilitaksid oma elastsuse.

Valikust leiad trikoosi tuntud ja kiidetud Poola riietetootjalt nagu Cool Club. Antud kaubamärk on üks populaarsemaid lasteriiete brände oma kvaliteetse ja võluva disainiga toodete tõttu.

Selleks, et valida sobiv suurus, tuleb mõõta lapse pikkus ja vöö- ja rinnaümbermõõt. Igas tootekirjelduses on olemas tabel, mille järgi võiksid vaadata, mis suurusele antud parameetrid sobivad. 

Osta soodsad laste ujumisriided internetist!

Parim ujumistrikoo Sinu lapsele on vaid paari kliki kaugusel! Meie pakume Sulle suurepärast valikut koos madalate hindadega. Meie valikust leiad erinevates värvides ja disainides ujumistrikoosi ujumiseks nii basseinis kui rannas.

Meie paindlikud ja turvalised ostu- ja maksatingimused lasevad Sul valida kuidas kaup kätte saada (on selleks kulleriteenus, postiautomaat või tasuta järgi tulemine väljastuspunkti) ning maksad vaid siis kui see juhtub. Lisaks pakume ostetud kaubale 2 nädalast ostugarantiid, mis annab Sulle õiguse mittesobiva kauba tagastada või ümber vahetada.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!