Tüdrukute sukkpüksid ja sokid

(210)

Lastele jalanõude valimine võib olla korralik peavalu, samuti on see ka õige soki- ja suka stiili valimisega. Täiuslikud laste sokid kaitsevad väikseid jalgu ja muudavad jalanõude kandmise veelgi mugavamaks nii külmal kui ka soojemal ajal. Otsid sädelevaid või matte, tähekeste, lipsudega või kassi pildiga sukkpükse? Soki ja sukavalik on mitmekülgne, valida saab õhemate, kui ka paksemast materjalist sukatoodete vahel, samuti on mustrite ja värvide valik küllaltki suur, et igaüks leiaks endale midagi sobivat. Tähelepanu peab pöörama ka sobiva suuruse leidmisele. Kui laps tunneb end sokkides või sukkpükstes ebamugavalt, võib nende liikumine olla piiratud. Sellepärast tuleb alati valida õiges suuruses mudel.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Laste sokid ja sukkpüksid tüdrukutele

Sokid kui ka sukkpüksid on asendamatud riideesemed nii naiste kui ka pisemate tüdrukute seas. Neid on vaja nii igapäevastes olukordades kui ka pidulikeks sündmusteks, mistõttu võiks olla olemas mõni paar igaks hetkeks, kui seda vaja on.

Laste riiete valimine võib olla üsnagi lõbus, kuid võib muutuda üsnagi aeganõudvaks ja kulukaks tegevuseks, kui läbi ei mõelda pisidetaile nagu disain, suurus jne. Sel juhul võivad riided kappi seisma ja kasutamata jääda.

Kuidas valida sokid ja sukkpüksid lastele?

Kas otsid sokke, sukkpükse või on Su mõttes laste põlvikud? Põlvikud ja sukkpüksid sobivad ideaalselt kleitide ja seelikutega, kuid sokid on sobilikud pigem pükstega.

Seejärel proovi mõelda, kas otsid neid mõneks kindlaks olukorraks või igapäevaseks kasutamiseks. Sellest lähtudes tuleks valida ka disain - pidulikud riided võiksid näha veidi uhkemad kui igapäevased. Valikus on palju erinevate lõbusate ja armsate kujundustega riideid, kuid valides neid kindlaks eesmärgiks tuleb suhtuda disaini kriitiliselt. Hea nipp on valida riideid koos lapsega - nii sobivad riided ka lapse maitsele ning ei ole probleemi, et riided jäävad kasutamata kuna tütrele need ei meeldi. 

Enamasti kasutatakse sokkides ja sukkpükstes materjale nagu puuvill, polüester ja elastaan, mis on laste naha vastu õrn, ei tekita ärritust kuna ei ole kasutatud riide värvimiseks kahjulikke kemikaale ning muudavad riide vastupidavaks.

Kindlasti mõõda üle oma lapse sisetalla pikkus, et mõista, mis suuruses sokid või sukad lapsele jalga sobivad. Seejärel vaata tootekirjelduses olevat tabelit, et mõista, milline suurus ühtib Sinu lapsele. Kiputakse mõtlema, et mõttekas on valida kasvava lapse puhul suurem number või vastupidiselt kanda vanu ja väikeseks jäänud sukkpükse, kuid need võivad olla lapse jaoks üsnagi ebamugavad. Pane esikohale oma lapse mugavus ja pigem eelista õiget suurust.

Osta tüdrukute riided soodsalt ja mugavalt!

Kaup24 pakub lasteriideid suurepäraste hindadega ning suures valikus. Lisaks saad ise valida, kuidas kaup Sinuni jõuab - kas kuller toob selle Sulle koju, tuled ise Kaup24 esindusse tasuta järgi või teatud päevadel on Sul võimalus ka DPD punktides väikese summa eest järgi minna. Turvalisuse huvides maksad Sa vaid siis kui kaup käes. 

Kui Sul on toote või muu osas tekkinud küsimusi, saad need esitada meie klienditeenindajatele läbi telefoni, e-maili või tootekirjeldusse olevasse küsimuste osakonda.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!