Tüdrukute seelikud

(86)

Seelikud on asendamatuks riideesemeks teie tütre garderoobis. Seelik on viisakas ja sobilik erinevade pidustuste jaoks, kuid ka ilus vabaaja riideese, mida saab kombineerida ilusa pluusi, sukkade ja põlvikutega. Tüdrukute seelikud on erineva lõike, värvuse ja materjaliga valmistatud, pakkudes lapsele mugavalt kogemust. Samuti on seelikud valmistatud vastavalt aastaajale - külma ilma jaoks veidike paksemad ja soojade ilmade jaoks õhemad seelikud. Laste stiil on täiskasvanute omast enamasti väga erinev, kuna neile meeldivad enamasti riideesemed, mis on värvilised, mustrilised ja koos piltidega. Selleks, et teie laps saaks endale eseme, mida ta sooviks lausa iga päev kanda - olge kindlad, et enne ostu temaga üle arutate.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Tüdrukute seelikud

Iga tüdruku garderoobis võiks olla seelikuid - nii igapäevased kui ka pidulikke. Lastel tuleb ikka tihti peale ette aktuseid, esinemisi või muid pidulikke üritusi, mistõttu võiks seelikut kanda. Kuid sellegi poolest on seeliku kandmine väga mugav ka igapäevaselt koos sukkade või retuusidega.

Seelikuid on paljudes disainides ja tüüpides, mistõttu võib valimine tunduda keerukas. Selleks oleme kirjutanud kokku lühikese kokkuvõtte, kust saad kasulikke nippe, kuidas valida seelikut ning mida valik endast üldse kujutab.

Kuidas valida seelikud tüdrukutele?

  1. Eesmärk ja disain. Kas otsid seelikut pidulikuks ürituseks või midagi igapäevast? Suur disaini valik aitab Sul leida täpselt selline seelik, millist vajad. Näiteks pidulikud seelikud on üldjuhul litritega ning näevad välja uhked võrreldes igapäevaste disainidega seelikud. Valimisel mõtle, kas ülejäänud garderoob samuti sobib antud seelikuga, mitte vaid üks ese kuna vastasel juhul võib ese jääda kappi seisma ning lõpuks üldse kasutamata. Üks hea nõuanne on veel valida riideid koos lapsega - nii on kindel, et riideese ei jää kasutamata kuna see lapsele ei meeldi ja keeldub seda kandmast.
  2. Materjal. Üldjuhul kasutatakse riietes materjale nagu puuvill ja polüester. Puuvill on küll polüestriga võrreldes  pehmem ja mugavam, kuid polüester on seevastu kulumiskindlam ja vastupidavam. Siiski on mõlemad materjalid väga kvaliteetsed, mistõttu võid lähtuda maitsest. Elastaan on väga vastupidav materjal, mis kindlustab, et riie ei kuluks või ei läheks katki. Viskoos on aga siidjas ja pehme materjal, mis sobib ideaalselt pidulike riiete koostisesse.
  3. Bränd. Valikust leiad lasteriided kaubamärkidelt nagu Cool Club, Cango ja Neon Club.
  4. Riiete suurus. Suuruse valik on tavaliselt kõige keerulisem ja olulisem aspekt riiete valimisel. Liiga suur või väike riie on seljas ebamugav või pigistab. Selleks mõõda lapse vööümbermõõt ja pikkus ning järgi tootekirjeldustes olevat tabelit.

Arvesta, et lapsed on siiski erinevates vanustes erinevates pikkustes ja ümbermõõtudes.

Miks osta tüdrukute riided Kaup24 e-poest? 

Kaup24 on Eesti populaarsem e-pood, kuna meie valik on suur, hinnad madalad, kvaliteetne tootevalik ning mugavad ostu- ja maksetingimused. Aeg ajalt on meil ka suuri sooduspakkumisi, millega säästad veelgi. Kui Sul on toodete kohta lisaküsimusi, võid julgelt pöörduda meie klienditeeninduse poole telefoni, meili või “küsimused ja vastused” sektsioonis tootekirjelduses.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!