Tüdrukute lühikesed püksid

(45)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Tüdrukute lühikesed püksid

Kuumade ilmade puhul tuleb kasutusele lühikesed riided, mis aitavad hoida temperatuuri keha jaoks kontrolli all. Eriti oluline on seda teha laste puhul, kes võivad kergelt üle kuumeneda.

Siiski võib riiete valimine muutuda keeruliseks, kuna leida tuleb nii lapsele sobiv disain ja suurus. Seetõttu oleme kirjutanud väikese suunava kokkuvõtte, mis muudab riiete valimise loodetavasti kergemaks.

Kuidas valida lühikesed püksid suveks?

Aina rohkem pööravad tüdrukud tähelepanu nii enda kui ka riiete välimusele. Sellepärast soovitame valida riideid koos tütrega, et leida üheskoos lapsele meeldiv disain. Eriti populaarsed on tüdrukute seas litrid, lipsud, pitsid ning lilledega disainid.

Puuvill on nahasõbralik, pehme, kergesti hooldatav ja õhku läbilaskev materjal, mistõttu sobib see ideaalselt suveks. Selleks, et materjali kvaliteet säiliks, tuleb järgida selleks mõeldud hooldusmärke.

Üks olulisem osa riiete valimisel lapsele on õige suuruse leidmine. Liiga kitsad püksid hakkavad aga vöökohta pigistama ning suured püksid aga võivad jalast kukkuda. Seetõttu mõõda lapse vööümbermõõt ja üldpikkus ning järgi tootekirjeldustes olevat tabelit.

Pea meeles, et lapsed on erinevates vanustes erineva pikkuse ja keha ümbermõõduga, mistõttu soovitame pigem vaadata riided tootekirjeldustes tootjate enda poolt koostatud tabelist.

Miks osta tüdrukute püksid Kaup24 e-poest?

Meie e-pood on usaldusväärseim ja populaarseim e-pood Eestis. Meie pakume soodsaid hindu koos suure valikuga ja paindlike ning turvaliste ostu- ja maksetingimustega. Meie laseme Sinul valida kuidas kaupa kätte saada (kas läbi kulleri, tulles ise tasuta väljastuspunkti järgi või minnes järgi väljastuspunkti) ning kuidas soovid kauba eest tasuda (kas osaliselt või kogu summa väärtuses). Lisaküsimuste korral võid julgelt võtta ühendust meie klienditeenindusega, kes on meeleldi nõus Sind aitama. 

Ära kindlasti unusta ka ära kasutada sooduspakkumisi, mis on ajutised ning soeta endale lasteriided soodsalt!