Tüdrukute joped ja mantlid

(26)

Tänu kvaliteetsetele ja soojadele ülerõivastele on teie lapsed igal aastaajal hoitud. Valikus on igale suurusele ja stiili eelistusele midagi. Jope on üks mitmekülgsemaid rõivaesemeid tüdrukute garderoobis, mida saab kanda peaaegu igal ajal. Joped sobivad jahedateks kevad- ja sügispäevadeks, kuid ka talveks. Lisasoojuse saamiseks võite jope alla kihiti panna mitu kampsunit või pluusi. Jopesid on ka tuule- ja veekindlaid, kuid enne soetamist lugege kindlasti lisainfot. Tüdrukute joped on enamasti armsates toonides nagu roosa, valge, kollane ning koos helkurelementidega, et pimedas ohutum oleks. Teiseks populaarsemaks üleriideks on mantel, mida on mugav kanda kleidi ja seelikuga. Ilus tüdrukute mantel muudab teie lapse riietuse hetkega stiilsemaks.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Tüdrukute mantel ja joped

Külmade ilmade puhul tuleb tähelepanu pöörata, et lapsed püsiksid soojas. Sellepärast tuleks investeerida väliriietesse igaks aastaajaks ning käia kaasas ka trendidega.

Riideid valides tuleb arvestada mitmete asjaoludega - disain, suurus, kasutamise eesmärk jne. Eriti oluline on seda järgida väliriiete puhul nende suure valiku tõttu. Oleme teinud selle Sinu jaoks lihtsamaks järgneva ülevaatega.

Kuidas valida tüdrukute joped või mantlid?

Mis hooajaks te välisriideid otsite? Kas otsite talveks paksema voodriga talvejopet või veekindlat jopet sügiseks või on mõttes tüdrukute kevadjope vastavateks ilmadeks?

Seejärel otsustage, kas soovite lapsele soetada jopet või mantlit. Mantel on üldjuhul viisaka tegumoega ning jope igapäevasem. Igaks olukorraks võiks olla olemas mõlemad, nii viisakas mantel pidulikemaks olukordadeks ning jope igapäevaseks kasutamiseks. Kindlasti veendu, et jopel oleks kapuuts, kergesti avatavad ja sulgevad lukud, vajadusel vooder ja veekindel materjal.

Disaini valimise osas soovitame nõu pidada koos lapsega kuna tema on siiski lõpuks see, kes seda kandma peab. Lapsed muutuvad disaini suhtes aina kriitilisemaks ning on tänapäevaste trendidega aina rohkem kursis, mistõttu võiksid lasta temal valida riide välimus kuna vastasel juhul ei pruugi ta tahta seda panna. Tüdrukute seas on näiteks eriti populaarsed erinevad litrid, lipsud ja lilledega disainid.

Kõige olulisem osa riiete valimisel on õige suuruse leidmine. Liiga väikesed riideid võivad hakata pigistama ning liiga suured riided on seljas ebamugavad ning võivad mängimisel ette jääda. Seetõttu mõõda üle oma lapse pikkus, rinna- ja vööümbermõõt ning varruka pikkus ja seejärel võrdle seda tootekirjeldustes oleva tabeliga.

Osta lasteriided Kaup24-st!

Osta kvaliteetne tüdrukute jope või mantel odavalt! Kaup24 missiooniks on Sinuni tuua suur valik ja odavad hinnad koos paindlike ostu- ja maksetingimustega. Lasteriiete valimine võib olla üsnagi keerukas protsess, mistõttu on Sulle abiks meie klienditeenindajad, kes vastavad Sinu küsimustele nii telefoni, meili kui ka tootekirjeldustes oleva küsimuste osas.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!

Tüdrukute joped ja mantlid - millised on kõige populaarsemad?

Tüdrukute joped ja mantlid - millised on kõige kõrgemalt hinnatud?