Tüdrukute aluspesu

(40)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Laste aluspesu tüdrukutele

Aluspesu on riideese, mis on vältimatu teiste riiete hoidmiseks. Erinevad disainid ja pehmed materjalid muudavad selle kandmise eriti mõnusaks. Riiete valimine lastele võib olla küll lõbus, kuid pika aja peale muutuda tülikaks ja kulukaks, mistõttu oleme koostanud loogilise, kasuliku ja lühikese kokkuvõtte, kuidas saaksid valida pesu nii, et need ei jääks kappi vedelema, vaid ka reaalselt täidaksid oma eesmärki.

Kuidas valida tüdrukute aluspesu?

Kui vanale lapsele Sa riideid otsid? Väiksematele tüdrukutele on pesu pigem eakohase disainiga - printsessid, multikategelased, südamed jne. Vanemas eas tüdrukud juba kipuvad pöörduma täiskasvanulikumate riiete poole, nagu näiteks ühtsed ja tagasihoidlikumad toonid. Lisaks hakkavad vanemaks saades lapsed eelistama juba spordirinnahoidjaid üle alussärkide. Seetõttu peaksid kindlasti nõu pidama oma lapsega, sest kui talle riie ei meeldi, ei pruugi ka tahta seda kanda. 

Pesu valmistades kasutatakse üldjuhul puuvilla, mis on naha vastu õrn ning pehme. Soojad puuvillased pesud annavad lisaks teistele riietele veelgi soojust külmadel ilmadel. Elastaan on üldjuhul pesu koostises vältimatu, kuna see hoiab materjali koos ja vastupidavana. Pesu soovitatakse pesta pesukotis, kuna see hoiab seda pesumasinas võimalike tekkivate kahjustuste eest.

Selleks, et laste aluspüksid istuks seljas mugavalt, tuleb valida õiged lasteriiete suurused. Selleks mõõda lapsel vajalikud pikkused ja parameetrid ning järgi tootekirjelduses olevat tabelit.

Valikus leiad erinevates disainides ja värvides tooteid tuntud Poola kaubamärgilt Cool Club, kes on ülemaailmselt tunnustatud oma disainilahenduste ja kvaliteedi poolest.

Lasteriiete müük

Kaup24 on populaarseim e-pood Eestis oma suure tootevaliku, heade hindade ja paindlike ostu- ja maksetingimuste tõttu. Meiega saad sobiva kauba kätte vaid paari hiireklikiga, kauba saad kätte kiirelt läbi enda valitud viisi, ise valid kuidas soovid maksta ning vajadusel saad 2 nädala jooksul toote mittesobivuse korral tagastada või ümber vahetada. Küsimuste korral on Sul võimalus pöörduda meie klienditeeninduse poole, kes on meeldi Sind valmis aitama nii meili kui ka telefoni, meili kui ka tootekirjelduses olevas “küsimused ja vastused” sektsiooni teel.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!