Poiste ujumispüksid

(27)

Olgu selleks kuum rand ja soe vesi või siis SPA jahutav bassein - lapsed armastavad vees supelda ja mängida.  Mugavaks olemiseks aga on vaja vastavat riietust. Meie valikust leiad poiste ujumispüksid lõbusates disainides, kirevates värvides ja mugavates materjalides. Valimisel pööra aga tähelepanu õige suuruse leidmisele. Meie valikust leiad ujumispüksid poistele suuruses 128 kuni 170. Kui Sa pole suuruses kindel, tasub vajalikud parameetrid üle mõõta ning neid võrrelda tootekirjeldustes oleva infoga. Materjalid nagu nailon, elastaan, polüester ja polüamiid on lapse õrna naha vastus mugavad ja pehmed, olles samaaegselt kergesti hooldatavad. Soovitame valida sobiv disain koos lapsega - tutvu valikuga ning vali sobivad!

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Poiste ujumispüksid

Lapsed armastavad vees supelda ja mängida. Poiste ujumispüksid pakuvad mugavat lahendust igale vee sõbrale, kes väärtustab mugavat olemist. Lisaks tagavad ujumispüksid oma materjali tõttu oma pikaaegse vastupidavuse ja kerge hooldamise lapsevanema jaoks.

Kuidas valida sobivad ujumispüksid poistele?

Lapsevanemana soovime alati, et meie lapsel oleks alati hea olla. Vees supeldes on vaja sellisest materjalist pükse, mis oleksid naha vastas pehmed ning ei koguks endasse üleliia palju vett. Meie valikust leiad materjale nagu elastaan, nailon, polüamiid ja polüester. Need materjalid on vett tõrjuvad ning lapse naha vastas õrnad. Lisaks on neid kerge hooldada kui jälgida tingmärke.

Kindlasti tuleks veenduda, et leiad lapsele sobivas suuruses püksid. Meie valikust leiad neid suuruses 128 kuni 170. Tavaliselt viitavad need numbrid pikkusele, kuid iga laps on erinev, mispärast võib tarvis minna täiendavat mõõtmist ning suuruste tabelitega tutvumist. Õnneks on ujumisriided ka venivad, mis sobib ideaalselt kasavale lapsele.

Kasvavad lapsed muutuvad aina enam riiete suhtes valivamaks, mispärast on hea nipp kaasata ka laps valimisse. Nii saad olla kindel, et valitud riided ja ujumisriided panevad last tundma end enesekindlalt ja hästi. Meie valikust leiad erinevates põnevates disainides ja värvides ujumisriideid, mille seast leiab kindlasti iga laps endale sobiva. Näiteks on võimalik soetada lapsele ka ujumisriided komplektina, milles on olemas nii pluus kui ka püksid.

Valikut pakuvad selleks mitmed erinevad tootjad ja brändid. Nimekamateks võib nimetada Cool Club, Minoti, Reima ja paljud teised. Enne toote ostu on soovituslik tutvuda lähemalt tootekirjelduses oleva informatsiooniga, kust leiad riiete kohta täpsema info. Kui Sul on täpsustavaid küsimusi, võta julgelt ühendust meie klienditeenindusega.

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Kaup24 on e-pood, kust leiad suures valikus ujumisriideid nii naistele, meestele, tüdrukutele ja poistele. Meilt leiad äärmiselt soodsad hinnad ja pakkumised, mis mõjuvad Sinu rahakotile sõbralikult. Kaup jõuab Sinuni kiirelt - vali ise, kas soovid seda kätte saada läbi pakiautomaadi, kulleri või esinduse.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!