Poiste sukkpüksid ja sokid

(35)

Teie lapsele riietuse valimisel tuleb tähelepanu pöörata kõige enam mugavusele. Garderoobi asendamatuks osaks on sukkpüksid, eriti külmal hooajal. Laste sukkpüksid pakuvad lapsele turvalisust, soojust ja kaitset külma eest aastaringselt. Talvel saab kasutada sukkpükse pükste all, et keha soojas püsiks. Kvaliteetsed sokid ja sukkpüksid lastele on tehtud materjalidest, mis hoiaksid sooja ja laseksid õhul ringelda. Sukkades on kasutatud spetsiaalseid kiudusid, et püksid püsiksid terved peale mitut kuud kasutamist. Teie laps ei pea pettuma, sest tänapäeval on valikus väga palju erinevaid sokke ja sukkpükste erinevate mustrite, värvide ja piltidega tema lemmikkangelasest.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Laste sokid ja poiste sukkpüksid

Sokke ja sukkpükse läheb vaja igal lapsel. Sokid tagavad mugava liikumise nii jalanõuga kui ka ilma ning poiste sukkpüksid hoiavad jalad soojas külmadel aegadel või on ideaalselt pükste asendajad väikestel lastel, et oleks mugavam roomata ja liikuda. 

Sokkide ja sukkpükste valimine võib tunduda lihtne, kuid on vahetevahel üsnagi keerukas, kuna pead välja valima sokkide disaini, õige suuruse, mudeli jne. Õnneks oleme teinud selle Sinu jaoks lühikeste juhtnööridega.

Kuidas valida sokid ja sukkpüksid lastele?

Alustuseks selgita, mis vanusele ja mis suuruses lapsele Sa sokke või sukkpükse otsid. Selleks mõõda üle lapse sisetalla suurus ning sukkpükste jaoks lapse pikkus ning vaata tootekirjeldustes olevat tabelit. 

Kui võimalik, vali disain välja koos lapsega. Suur võimalus on, et kui lapsele riideesemed ei meeldi, ei ole ta ka nõus neid kandma. Nii saad olla kindel, et riided ei jää kasutamata ning kappi seisma. Paljud sokid ja sukkpüksid tulevad komplektidena, mistõttu Sa ei pea hakkama teisi paare uuesti otsima. 

Kõik riided valmistatud nahale sõbralikest materjalidest - üldjuhul puuvill ja polüester. Need materjalid on pehmed ning polüester ka üldjuhul vastupidavam. Selleks, et materjalid saaksid oma head omadused säilitada ka peale pesu, peaksid Sa hoolsalt jälgima hoodustingimusi. Üldjuhul tuleb sokke ja sukkpükse pesta 30-40 kraadises vees, ei triigita ega kuivatata trummelkuivatis.

Valikus leiad riided tuntud Poola brändilt Cool Club, kes on oma ülemaailmse populaarsuse saavutanud oma võluva disaini, trendidega kaasas käimise ja kvaliteetse toodangu eest.

Miks osta lasteriided e-poest?

E-poest ostlemine on mugav, kuna riideid saad valida vaid paari klikiga ning Sina valid, kuidas kauba kätte saada soovid ning kas maksad osaliselt või täisväärtuses. Kuigi sageli ollakse e-poodides skeptilised kuna riiet reaalselt selga proovida ei saa, siis siiski ei tasu selle pärast muretseda. Tootekirjeldused on kirjutatud nii detailselt kui võimalik ning isegi, kui toode ei vasta Sinu ootustele, on Sul õigus see 14 päeva jooksul tagastada või ümber vahetada. Isegi, kui Sul on toote või Kaup24 tingimuste kohta rohkem küsimusi, võid julgelt ühendust võtta meie sõbraliku klienditeenindusega.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!