Poiste särgid

(357)

Iga noor poiss vajab oma riidekappi riideid, millega igale olukorrale vastu astuda. Olgu selleks siis kodused puhkamised, pidulikud üritused, igapäevased olemised või muu. Meie valikust leiad poiste särgid, mille seast leida sobivamad. Olgu selleks lühikeste või pikkade varrukatega särk, poiste T-särgid või hoopiski poiste triiksärgid või mõni muu. Valimisel pööra tähelepanu õige suuruse leidmisele - kui Sa oma lapse riiete suuruses kindel pole, tasub kindlasti võtta mõõdud ning võrrelda neid tootekirjelduses oleva suuruste tabeliga.  Eriti mugavad on särkide komplektid, kus on olemas mitu sarnases stiilis särki. Võimaluse korral vali riided koos lapsega - nii saad olla kindel, et laps tunneb end särgis enesekindlalt ja hästi.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Poiste särgid 

Igas riidekapis võiks olla olemas erinevaid särke igaks olukorraks - lühikese varrukaga särgid suveks, pikema varrukaga särgid külmemateks ilmadeks, triiksärgid pidulikemaks üritusteks jne. Kasvava lapse puhul tuleb ka need riided aeg ajalt üle vaadata ning vajadusel asendada. Sellegipoolest võib riiete valimine üsna tülikas, kuna pead mõtlema, kas leiad lapsele õige suurusega, hea materjaliga ning lapsele meeldiva särgi. Seetõttu oleme kirja pannud paar nippi, mis võiks Sind riiete valimisel aidata. 

Kuidas valida särki? 

Alustuseks võid mõelda, mis eesmärgil Sa lapsele särki otsid. Soojematel ilmadel sobib igapäevaseks kasutamiseks lühikeste varrukatega T-särk või poiste polosärk. Külmematel ilmadel võiksid aga eelistada pikemate varrukatega särki ning pidulikemate päevade jaoks on hea variant üldsegi poiste triiksärgid. 

Seejärel võid hakata aga mõtlema disaini ja värvi peale. Meie suure valiku seast leiad kindlasti endale meelepärase, sest pakume erinevates värvides ja kujunduse särke. Poisid eelistavad tihtipeale värve nagu sinine, must, hall ja valge ning eriti popp on auto või multikategelaste piltidega pluusid. 

Materjalidest puuvill ja polüester on enim tuntud särkide koostises kasutatud materjalid oma pehmuse tõttu. 

Lõpuks tuleb leida lapsele õige suurus. Tootekirjelduses on olemas üsnagi täpsed tootjate poolt koostatud tabelid, mille järgi saad leida õige suuruse mõõtes oma lapse pikkuse, rinnaümbermöödu ning varruka pikkuse.

Lõpuks, kui Sinu ja lapse eelistusteks on valida ka bränd, saad tooteid valida kaubamärkide seast nagu Cool Club ja Defacto.

Osta laste särk Kaup24 e-poest! 

Otsid lapsele kvaliteetset särki odava hinnaga? Siis oled õiges kohas! Meie suur valik garantesrib, et leiad särgi, mis vastab just Sinu ootustele. Lisaks teevad meie paindlikud ostu- ja maksetingimused ostlemise Sinu jaoks kordades mugavamaks. Lisaks meie 14 päevane tagastusgarantii annab Sulle õiguse mittesobiva toote tagasi või ümber vahetada. 

Tutvu valikuga ja osta juba täna!