Poiste lühikesed püksid

(76)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Poiste lühikesed püksid 

Suvi on tulekul, mistõttu tuleb hakata investeerima lühikestesse riietesse, mis aitavad laste kehatemperatuuri hoida kontrolli all ning muudavad soojemad ilmad nauditavamaks. Näiteks üheks asendamatuks suve garderoobi kuuluv ese on lühikesed püksid. Siiski võib nende valimine venida üsna pikaks protsessiks, kuna valida tuleb õige suurus, välimus ja muud pisidetailid. Kaup24 on selle teinud Sinu jaoks lihtsaks järgneva kokkuvõttega, mis annab kasulikke nippe, kuidas lapsele riideid valida.

Kuidas valida lühikesed püksid poistele?

Kõigepealt võiksid selgitada koos lapsega, millised on tema lemmikud värvid ning milline disain jääb talle silma valikust. Nii saad olla kindel, et püksid ei jää kappi seisma kuna lapsele need ei meeldi ja ei ole nõus neid kandma. 

Puuvill on pehme, naha sõbralik ning õhku läbilaskev, mistõttu sobib see ideaalselt riiete koostiseks. Siiski on polüester on aga võrreldes puuvillaga vastupidavam ning viskoos siidisem. 

Viimasena on kõige olulisem leida püksid, mis ei oleks lapsele liiga väiksed ja pigistaks ega suured ja maha kukuks. Selleks mõõda oma lapse vööümbermõõt ja pikkus ning vaata tootekirjeldusest olevat tabelit, et leida täpne suurus.

Lisaks saad valikust valida riideid oma lemmikute brändide seast nagu Cool Club ja Reima.

Miks osta poiste püksid Kaup24 e-poest? 

Kui väärtustad, et kaup oleks kvaliteetne ja odava hinnaga, suurt valikut ja kiiret ja odavat ostuprotsessi, oled õiges kohas! Kaup24 on populaarseim e-pood just nende omaduste pärast. 

Kui Sul on toote, kohaletoimetamise või muu osas võta ühendust meie sõbraliku klienditeenindusega, kes on meeleldi nõus Sind aitama. Klienditeenindaja saad kätte nii telefoni ja meili teel, kuid võid esitada oma küsimused ka tootekirjeldusse.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!