Poiste kampsunid, vestid ja jakid

(38)

Soojad riided aitavad vältida külmetushaigusi ning tagavad mugava olemise ka külmadel talveilmadel. Meie valikust leiad nii igapäevased kui ka pidulikud poiste kampsunid, pusad, vestid, jakid, kudumid ja ka sportimiseks soojad dressipluusid. Valimisel on oluline leida õige suurus - kui Sa pole oma lapse riiete suuruses kindel, tasub need parameetrid kindlasti üle mõõta ning võrrelda neid tootekirjeldustes olevate suuruste tabelitega. Erinevad disainid ja materjalide kooslused on lapse õrna naha vastas pehmed ja mugavad. Nii poisid kui ka tüdrukud muutuvad ajaga aina enam moeteadlikumaks ning valivaks. Soovituslik on valida riideid koos lapsega - nii saad olla kindel, et valitud riietes tunneb laps ennast enesekindlalt ja hästi.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Poiste dressipluus, kampsun, vest ja jakk

Külmemate ilmade puhul on oluline enda riidekapis hoida soojemaid riideid igaks olukorraks. Selleks on olemas soojad kampsunid, vestid, jakid ja isegi sportimiseks dressipluusid. 

Kasvavale lapsele on tihtipeale riideid üsnagi keeruline valida. Tuleb leida suurus, mis ei oleks liiga väike või ei muutuks kohe väikseks. Lapsed muutuvad ka riiete välimuse suhtes aina kriitilisemaks ja trendide suhtes teadlikumaks, mistõttu tuleb leida ka disain, mis meeldib lapsele.

Kuidas siis valida sobivad poiste riided?

Esmane eesmärk võiks Sul olla selgitada, millist toodet Sinu laps vajab. Kas on see dressipluus sportimiseks, jakid, mida kergelt peale visata kui hakkab külm, poiste kampsun või kudumid, mis hoiavad last soojas või äkki hoopiski stiilne poiste vest? 

Valikust leiad riideid materjalidest nii puuvillast (pehme ja mugav materjal), polüsterist (vastupidav), viskoos (siidine ning mitte kortsuv), elastaan (elastne ja vastupidav), polüamiid (väga vastupidav kuid ei kannata väga päikesevalgust) ning akrüül (soe, pehme, vähe kortsuv kuid pole nii vastupidav). Selleks, et riided säilitaksid oma head omadused ka peale pesu, tuleb jälgida hoolikalt hooldusmärke.

Kui Sinule või Su lapsele on välja kujunenud bränd, keda usaldate või kelle toodetud disain meeldib enim, saate valida meie valikust riideid tootjatelt nagu Cool Club, Cango, DeFacto ja Reima.

Suuruse valimiseks vaata üle tootekirjeldustes olev detailne tabel.

Osta lastele riided Kaup24 e-poest!

Kaup24 pakub suurepärast ostlemiskogemust, kuna meie e-poest leiad suure valiku koos suurepäraste hindadega. Lisaks pakume paindlikke ostu- ja maksetingimusi - Sina valid, kuidas kaup Sinuni jõuad ning kas maksad selle eest osaliselt või täissummas. Lisaks kehtib ostule 14 päevane ostugarantii, seega kuu ostetud toode ei ole päris see, mida ootasid, on Sul võimalus raha tagasi saada või see ümber vahetada.

Kui Sul on toote või meie tingimuste kohta küsimusi võta julgelt ühendust klienditeenindusega. Oleme suurima hea meelega nõus Sind aitama.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!

Poiste kampsunid, vestid ja jakid - millised on kõige populaarsemad?

Poiste kampsunid, vestid ja jakid - millised on kõige kõrgemalt hinnatud?