Poiste joped

(34)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Poiste joped

Külmemad ilmad on tulekul, mistõttu on oluline soetada igaks ilmaks ja aastaajaks välisriided. Kuna joped on erinevad, on üsna tihti seda valikut raske teha, kuid seetõttu oleme koostanud väikese kokkuvõtte juhtnööridega, kuidas muuta otsuste langetamine kergemaks.

Kuidas valida sobivad poiste joped?

Kõigepealt peaksid arvestama, et jopet on nii vaja talveks kui ka sügiseks või kevadeks. Poiste talvejope on üldjuhul paksu voodriga, mis hoiab last soojas ka kõige külmematel aegadel, ning sügisel või kevadel on oluline pigem veekaitsega poiste sügisjope või poiste kevadjope. Võid jope asemel valida ka poiste parka, mis on ka sooja kapuutsiga ning veidi pikem, hoides ka alaselga soojas.

Üks hea nipp on lasta välimus valida lapsel. Seetõttu võiksid valida välja paar mudelit ning lasta lapsel nende seast valida. Nii saab ta valida disaini, mis talle ka reaalselt meeldib ja mida ta kannaks hea meelega. Nii väldid probleemi, et laps ei soovi jopet selga panna kuna see talle ei meeldi.

Valikus leiad riideid tuntud rõivaste tootjatelt nagu Cool Club ja Reima.

Kõige raskem on leida aga õiget suurust. Selleks mõõda üle oma lapse pikkus, varruka pikkus ja rinnaümbermõõt ning vaata tootekirjelduses olevast tabelist, mis suurusele Sinu laps vastab.

Miks osta poiste joped Kaup24 e-poest?

Pea meeles, et kasvava lapse puhul on oluline aeg ajalt kontrollida, ega riided pole jäänud väikseks või kvaliteedi suhtes kahanenud. Siis on aeg jällegi uued riided soetada. Õnneks saad seda teha soodsalt ja mugavalt Kaup24 e-poest, kus on olemas kõik lasteriided erinevates disainides vastavalt vajadusele.

Tutvu valikuga ja soeta lapsele soe jope juba täna!