Poiste hommikumantlid ja pidžaamad

(33)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Poiste pidžaama ja hommikumantlid

Inimesed magavad ⅓ oma elust, mistõttu võiksid unekvaliteeti investeerida mugavate magamisriietega. Eriti oluline on seda teha energiat täis lastega, kes sageli keelduvad vara magama minemast. Sellele murele saad leevendust lapsele meeldivate pidžaamade ja hommikumantlitega, mida ta jääb lausa ootama, et selga panna.

Kuna valik on suur, on oluline langetada see õige. Selleks tuleb läbi mõelda toodete disainid ja suurused, mis võib muutuda aga üsnagi väljakutsuvaks ülesandeks. Seetõttu oleme kirjutanud valmis paar juhtnööri, mida võiksid jälgida.

Kuidas valida poiste pidžaama või poiste hommikumantel?

Poiste pidžaamade hulgas on suur valik disaine. Seetõttu peaksite lapsega koos otsustama, kas eelistate pigem lühikese või pikkade käistega pluusi või pükse. Seejärel tuleb valida disain, mille võiks valida laps ise. Eriti populaarne on poiste seas erinevad pildid nende lemmikute multikategelastega. Kõige levinum materjal nende hulgas on puuvill.

Poiste hommikumantli valimisel on aga olulisemal kohal selle pehmus. Selle tagab tavaliselt 100% polüester, mis on pehme ja soe, kuid samas üsnagi vastupidav. 

Valikut pakub Poola bränd Cool Club, kes on tuntud oma võluvate ja trendikate disainide ning hea kvaliteedi poolest.

Seejärel tuleb otsustada kõige olulisem - riiete suurus. Selleks, et riided seljas ei pigistaks ega oleks ebamugavad, tuleb mõõta lapse pikkus, vöö-, rinna- ja puusaümbermõõt ning varruka pikkus. Seejärel neid parameetreid võrrelda tootekirjeldustes oleva tabeliga, kust leiad täpselt oma lapsele paraja suuruse.

Miks osta laste pidžaamad e.poest?

Suur valik, madal hind, tihedad sooduspakkumised, kiire kauba kättesaamine ning paindlikud tasumise viisid - mida veel tahta? Lihtsaks kehtib Kaup24 ostudele 14 päevane ostuõigus ehk kui toode miskipärast Sulle ei sobi, on Sul võimalus see tagastada või ümber vahetada.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!

Poiste hommikumantlid ja pidžaamad - millised on kõige populaarsemad?

Poiste hommikumantlid ja pidžaamad - millised on kõige kõrgemalt hinnatud?