Laste rannajalatsid

(42)

Kas plaanite minna oma lastega randa lõbutsema või hoopiski reisida kuskile soojale maale? Mõlemal puhul on soovituslik teile, kui ka lastele muretseda spetsiaalsed ujumisjalatsid. Rannajalatsid on loodud selleks, et teie jalgu kaitsta ohtlikke kivide ja muude mügarite eest rannavees, mis võivad teie jalga haavata. Eriti hästi aitavad jalatsid, millele on varbakaitsed, kaitstes teie lapse varbaid eraldi. Ujumisjalanõud lastele on elastsed ja valmistatud võrkmaterjalist parema hingavuse tagamiseks, mis aitab jalgu ka jahedana hoida. Samuti pakuvad jalatsid isolatsiooni, hoides jalad külmas vees soojas. Teie lapse kehatemperatuuri reguleerimine vee all on oluline, kuna halb vereringe ja külmus võivad mõjutada jõudlust ja ohutust.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Rannajalanõud lastele

Laste ujumisjalatsid aitavad laste õrnu jalgu kaitsta rannavees olevate kivide ja mügarike eest, mis võivad tekitada vigastusi. Lisaks näevad need välja stiilsed ja ägedad, mistõttu võib neid kasutada ka igapäevaste jalatsitena! 

Kuidas sobiv jalanõu valida?

Veekingad on ideaalne kaitse jalgadele kõvade kivide ning võimalike vigastuste eest rannavees. Need on valmistatud unikaalsest materjalist (polüester, tekstiil, TPR), mis kuivab ruttu ning tald on libisemiskindel. Oma elastse ja hingava materjali tõttu on jalatsid eriti mugavad ja jalga toetavad. Lisaks on nad suure UV-kiirguse kaitsega ning neid on võimalik isegi pesta pesumasinas!

Alustuseks võiksid välja disaini koos lapsega. Kui lapsele ei peaks meeldima toote disain, ei pruugi ta ka seda tahta kanda. 

Toodete suuruste tabelid võivad erineda, mistõttu võiksid mõõta üle oma lapse sisetalla (talla otsast varvasteni) ning seda võrrelda suuruste tabelitega, mis on olemas toote kirjeldustes. Kusjuures võiksid oma lapse jalga aeg-ajalt mõõta, sest kasvufaasis jalale võivad vanad jalanõud olla hõõruvad ja pigistavad, tekitades jalale vigastusi.

Meie e-pood pakub valikut tunnustatud tootja Reima poolt, kellel on lasteriiete tootmises kogemust juba üle 70 aasta. Lisaks on Reima oma koostisosade suhtes väga kriitiline, ei kasuta kahjulikke kemikaale ning iga toode on testitud, mistõttu võid kindel olla, et tooted on Sinu lapse jaoks usaldusväärsed.

Miks osta ujumisjalanõud lastele Kaup24 e-poest?

Soodsad lasteriided leiad Kaup24.ee e-poest! Meie pakume suurt valikut koos madalate hindadega ning erinevaid sooduskampaaniaid. Lisaks on meil eriti paindlikud makse- ja ostutingimused, kuna Sina valid, kuidas kaupa kätte saada soovid ning millal maksta! 

Juhul, kui toode ei vasta Sinu ootustele või soovidele, on Sul võimalus see 2 nädala jooksul tagastada ning raha tagasi saada või see ümber vahetada mõne teise toote vastu.

Kui Sul on toote või meie tingimuste kohta küsimusi, võta julgelt ühendust toote lehel olevas küsimused ja vastused sektsioonis või helista meie klienditeenindusele. Meie oleme nõus Sind hea meelega aitama!

Tutvu valikuga ja osta oma lapsele veejalatsid juba täna!