Laste talvesaapad

(98)

Talvesaapad on lapse garderoobis olulised jalanõud. Need peavad hoidma jalad soojas, olema täielikult niiskuskindlad, samas lihtsad jalga panna ja ära võtta ning mugavad liikuda. Parimad laste talvesaapad seda kõike pakuvadki. Nendega laps ei kurda, et varbad hakkasid õues olles külmetama või said märjaks ning laps ei vaja ka saabaste jalgapanekul täiskasvanu abi. Lisaks tuleks valida lapsele tugevama kannaga talvejalanõud, sest need hoiavad jalga õiges asendis ja on libedal teel mugavamad. Laste talvesaapad võivad olla küll värvilised, kuid pikapeale kandes värv kulub maha ning vesi pääseb saapasse. Selles, et seda ei juhtuks jälgige materjale ja kvaliteeti ning uurige, kuidas saabas vastu peab ka kõige karmimates tingimustes.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Laste talvesaapad

Külma ja lumise talve puhul on talvesaapad lastele lausa vältimatu jalats. Seetõttu peaksid investeerima kvaliteetsetesse ja soojadesse saabastesse, mis kestavad vajadusel mitu talve.

Kuidas talvejalatsid valida?

Talvejalatsite, aga ka teiste kinniste jalanõude juures on oluline, et saabas ei oleks liiga tihkelt ümber lapse jala ega ka nii suur, et kandmisel loksub. Suure varba ja saapa siseseina vahele peaks jääma vähemalt 0.5 millimeetrit ruumi ehk terve jalanumbri jagu. Lisaks võiksid arvestada, et eriti külma ilma puhul mahub saapa sisse ka paksemad villased sokid.

Tootja on tavaliselt märkinud, kui kangeid külmakraade antud saabas talub ja kas toode on sobilik märja ilmaga kandmiseks. Kui pole kindel, kas pakutavad laste soojad talvesaapad on ikka soojapidavad, siis tasub uurida teiste perede kogemusi.

Meie kliimas on vajalik täielik niiskuskindlus, mistõttu tuleks osta kummeeritud allosaga või Gore-tex materjalist saabas. Üle tuleks vaadata ka saapa tald – see peab olema piisavalt paks ja roomik mustriga, et saaks ka libedaga kanda.

Kvaliteetsed laste talvesaapad maksavad palju, siin ei ole vahet, kas tegemist on laste või täiskasvanute jalanõudega. Kui peres on rohkem kui üks laps ja jalavarje vajavad korraga kõik, siis tasub jälgida allahindlusi, tutvuda outlet’ide kaubavalikuga või soetada jalatsid hooajavälisel ajal. Nii tehes on võimalik aegsasti leida soodsad laste talvesaapad. Näiteks paljud vanemad hangivad talveks vajaliku kraami lõpumüükidelt. 

Pikalt rõivaid ja jalanõusid ette ostes tuleb arvestada piisava kasvuvaruga. Samas säästab sedasi märkimisväärselt palju raha, kuna näiteks laste talvesaapad soodus kampaania ajal on need eriti soodsad, makstes koguni 60-70 protsenti vähem kui tavaliselt.

Poiste talvesaapad on tavaliselt erineva disainiga võrreldes tüdrukute omadega ning tüdrukute talvesaapad üldjuhul ei meeldi poistele ja vastupidi. Seetõttu võiksid nõu pidadada ka oma lapsega, et valida valiku seas endale meeldivad.

Osta talvesaapad lastele Kaup24 e-poest!

Me pakume Sulle head hinda, suurt valikut, ostugarantiid ja suurepäraseid makse- ja ostutingimusi! Nimelt on Sinu otsustada kauba kättetoimetamine ning maksad vaid siis, kui kaup on turvaliselt Sinuni jõudnud. Tagastusgarantii annab Sulle õiguse mittesobiva toote tagastada või ümber vahetada.

Tutvu valikuga ning osta juba täna!