Laste sussid ja plätud

(77)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Laste sussid ja sisejalatsid

Lapsele sobivate jalanõude otsimine koju, lasteaeda või kooli võib olla üsnagi keeruline. Valik on suur ning sobiva mudeli leidmine võib muutuda üsnagi ruttu peavaluks. Milline võiks olla jalanõu välimus, sise- ja välismaterjal, kuidas valida suurust ja värvi?

Kuidas valida lapsele meeldivad ja sobivad jalanõud?

Juhul, kui otsid lapsele jalanõusi koju, soovitame osta laste sussid. Need on pehmed ja mugavad jalatsid, millega kodustes tingimustes olla kõva põranda peal. Paljud on ka sooja voodriga pehmed sussid, mis teevad talvisel ajal külmal põrandal kõndimise palju soojemaks, ning suvel kuumade ilmade korral on ideaalseks valikuks plätusi meenutavad sussid. Need sobivad väga hästi ka beebidele, kas vajavad oma õrna naha tõttu pigem jalga pehmed jalanõusi.

Kooli minnes on tavaliselt kohustuslikud sisejalatsid. Seetõttu peaksid leidma lapsele kooli sisejalanõud, mis toetavad jalga, ei kriibi põrandat, on mugavad ning ei väsita jalga pika koolipäeva jooksul. Sarnase põhimõttega võiksid olla ka lasteaia sisejalanõud, mida oleks mugav kanda ka mängimise ajal.

Valikut langetades tuleks mõelda ka lapse jala suuruse peale, et jalanõud püsiksid jalas võimalikult mugavad, ei kukuks jalast ära ning toetaksid kasvava jala arengut. Seetõttu peaksid mõõtma lapse sisetalla suuruse ning sellest lähtuvalt vaatama tootekirjelduses olevat tabelit, millega leiad sisetalla mõõtudele vastava suuruse. Kuna lapse jalg kasvab üsna ruttu, peaksid lapse mõõtusi ka aeg-ajalt kontrollima, et jalanõud ei hakkaks lapse jalgu pigistama või hõõruma.

Kõik materjalid on üldjuhul vastupidavad ja kvaliteetsed, seega see on pigem juba maitse küsimus.

Valikus on tooteid tuntud laste jalatsite tootjatelt nagu Cool Club, TY ja Crocs.

Miks osta Kaup24 e-poest?

Osta soodsad lasteriided ja beebiriided Kaup24 e-poest, sest ainult meilt leiad suure valiku nii madalate hindadega! Lisaks meie juures ostlemine mugav ja turvaline kuna maksad vaid siis, kui kaup on Sinuni jõudnud Sinu valitud viisil. Lisaks kui peaks juhtuma, et ostetud kaup ei vasta Sinu ootustele või soovidele, on Sul võimalus see 2 nädala jooksul tagastada.

Tutvu valikuga ja osta lapsele mugavad sisejalanõud juba täna!

Laste sussid ja plätud - millised on kõige populaarsemad?

Laste sussid ja plätud - milliseid soovitatakse?

Laste sussid ja plätud - millised on kõige kõrgemalt hinnatud?