Laste spordijalatsid

(176)

Kas olete parasjagu oma lapsele spordijalanõusid valimas, kuid ei tea millest valimist alustada? Kas prioritiseerida multika kangelasi või pigem jalatsi tehnoloogiat? Kindlasti meeldiks esimene variant teie lapsele rohkem, kuid mugavuse jaoks peaksite eelkõige eelistama kvaliteetseid spordijalatseid, millel on välja töötatud spetsiaalne tehnoloogia. Olenevalt spordialast peaksite alati otsima jalatseid selle järgi. Laste spordijalatseid on mitmeid ning kindlasti kõik ei sobi iga spordialaga kokku. Valige laste tossud kooli kehalise kasvatuse tunni või jooksutrenni jaoks. Spetsiaalsed spordijalanõud pallimängude jaoks. Vilkuvad tossud lastele on kindlasti üks populaarsemaks vabaaja valikuks, samuti ka laste tennised.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Laste tossud

Muuda sportimine ja väljas liiklemine lapse jaoks mugavaks ja lõbusaks! Just sellepärast peaksid investeerima jalanõudesse, mis Su lapsele meeldivad, on mugavad ning toetavad lapse jala arengut.

Kuidas osta sobivad laste spordijalatsid?

Sporti tehes loeb väga palju mugavus. Seetõttu peaksid oma lapsele jooksmiseks, mängimiseks või niisama kandmiseks nii kooliks, trenniks kui ka vabaks ajaks soetama laste ketsid või tossud, mis toetavad lapse jalga ergonoomiliselt.

Pea nõu ka oma lapsega, sest kui lapsele ei meeldi toote välimus, siis ei pruugi ta ka tahta neid jalga panna. Aina rohkem loeb noores eas trendid ja riiete välimus ning eelistus.

Lisaks võiksid iga silma jäänud toote puhul lugeda kirjeldusest, kas toode vastab Sinu eelistustele või soovidele. Iga toode on unikaalne, mistõttu on kõigil erinevad omadused. Näiteks laste tossud võivad ketsidega võrreldes olla palju ergonoomilisemad, kuid ei pruugi.

Ära unusta ka mõõta üle lapse sisetalla suurus, sest jalanõudel võivad numbrite parameetrid erineda ning nii hoidud valimast toote, mis võib lapse jalale teha liiga ehk pigistada või hõõruda või hoopis jalast tulla. Sisetalla mõõtudele vastava suuruse leiad tabelist, mis on iga toote kirjelduses. Lisaks peaksid Sa aeg-ajalt lapse jalanumbrit kontrollima, et jalanõud ei hakkaks väikseks jääma.

Meie valikus leiad jalatseid tuntud tootjatelt nagu Cool Club ja Converse.

Miks osta laste spordijalanõud Kaup24 e-poest?

Selleks, et sportimist nautida, tuleb leida sellele ka vastav varustus. Õnneks pakub seda heas valikus Kaup24 e-pood, kus toimub erinevate lasteriiete müük eriti hea hinnaga. Lisaks meie paindlikud makse- ja ostutingimused muudavad kogu ostlemise veelgi turvalisemaks ja mugavaks, sest Sinu valida on kuidas kaup Sinuni jõuab ning maksad vaid siis, kui see on ka reaalselt juhtunud. Lisaks kehtib ostule 2 nädalane ostugarantii juhul, kui toode ei peaks sobima. Nii saad toote, mis ei vasta Sinu või Su lapse soovidele või eesmärkidele, tagastada või ümber vahetada. Lisaküsimuste toodete või muu kohta saad esitada toote kirjelduse lehele või helistada klienditeenindusele.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!