Laste sandaalid

(165)

Suvel kandmiseks on kõige parem valida lapsele sandaalid.

Sandalettidega on lapsel mugav liikuda, need toetavad jalga ja lasevad nahal hingata. Tänu kinnitusrihmadele ei ole ka ohtu, et sandaal võiks jalast ära tulla.

Kuna sussid võid muud kerged tekstiilist jalavarjud ei toeta kasvavat jalga nii nagu vaja, on sandaalid sobivaimad vahetusjalanõud lasteaeda ja kooli.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Laste sandaalid

Sandaalide valik on nii rikkalik, et meelepärase jalatsi peaks leidma igaüks. Tõsi, valikurohkus võib teinekord segadusse ajada, aga sandalette võib ju olla ka mitmeid – iga paar oma tegumoega.

Lasteaias kannavadki mudilased üldjuhul sandaale. Nende kergete jalanõude eelistamiseks on mitu põhjust.

Esiteks kindlasti asjaolu, et tegemist on pealt lahtise jalanõuga. Mitu tundi päevas siseruumides viibides on oluline, et lapse jalad saaks hingata.

Teine argument on painduv tald, mis lubab lapsel hästi liikuda ja mängida.

Laste nahast sandaalidel on sageli kõrge kinnine kannaosa. Seda tüüpi jalatsit soovitatakse väiksematele mudilastele, kelle kõnd ei ole veel kindel, labajalg vajab rohkem toetamist või kel on ortopeedilisi probleeme. 

On olemas spetsiaalsed ortopeedilised sandaalid. Kui vaja, saab ka tavaliste sandaalide sees kasutada ortopeedilisi sisetaldu.

Mõni vanem eelistab oma lapsel lahtise kannaga, aga kinnise ninaosaga sandalette. Seda eeskätt sel põhjusel, et ringi mürgeldades ei lööks laps varbaid ära.

Kaubanduses leiab palju poiste ja tüdrukute sandaale. Poiste omi kaunistavad näiteks jalgpallid, draakonid ja autod, tütarlaste rihmikutel on südamed, tähekesed või printsessid.

Seega võib lapsel lasteaia sandaalide kõrval olla veel mõned paarid kergeid ja mugavaid rihmikuid.

Suvisel ei ajal ei taha ju umbsetes kinnistes jalatsites käia, mõned varupaarid mugavaid lahtisi sandalette kuluvad igal juhul marjaks ära.