Laste saapad

(76)

Lapsele saabaste ostmine tundub esialgu lihtne ülesanne, kuid tegelikkuses võib valikute rohkus teie pea sassi ajada. Kõige lihtsam on lähtuda põhimõttest – laste saapad olgu soojad, õiges suuruses ja mugavad. Kuna laste jalad arenevad, peate õige jalatsi valimisel arvestama lapse vanuse ja täpse jalanumbriga. Soovitatav on laste saapad valida üks number suuremad, et teie laps saaks pikemalt saabastega käia. Stiili ja materjalide osas saate oma valiku teha vastavalt oma maitsele. Huvitava disainiga tüdrukute ja poiste saapaid on poodides palju, kuid lapse mugavus on esmatähtis. Pange tähele, et kirevad talvesaapad on küll väga kenad, kuid õues pori sees mängides kaotab väline sära mõtte ja abi on siiski kvaliteedist ning praktilisusest.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Laste saapad

Tulemas on külmemad ilmad, mistõttu tuleb jalga soetada soojad ja ilmastikukindlad jalatsid. Seetõttu peaksid investeerima jalanõudesse, mis on lapse jalas mugavad ning toetavad kasvava jala arengut. 

Millised saapad osta?

Alustuseks võiksid läbi mõelda, milliseid saapaid Sa oma lapsele otsid. Näiteks sügiseks või kevadeks ei ole vaja väga paksu voodriga laste talvesaapad, kuna sel juhul jalg higistab ning võib mõjuda hoopis tervisele vastupidiselt. Lisaks sobivad selliste ilmade puhul ideaalselt laste poolsaapad, mis oleksid veekindlad ja vastupidavad.

Seejärel mõtle, milline disain võiks Sinu lapsele meeldida. Kuigi tundub Sulle disain meeldiv, ei pruugi laps tahta jalanõusi jalga panna, kui see talle ei sobi. Näiteks tüdrukute saapad on tavaliselt roosades või lillakates toonides, ning poiste saapad aga hallid, sinised, pruunid jne. Mõlemale sobivad värvid nagu must ja valge.

Oluline on, et kasvava lapse jala suurus ühtiks saapaga, kuna vastasel juhul ei toeta jalanõu jalga, ei paku sellele tuge ning on jalas ebamugav. Seetõttu soovitame kontrollida sisetalla mõõte 1 või 2-aastase lapse puhul iga 2 kuu tagant, 3 või 4-aastase puhul iga 4 kuu tagant, 5 või 6-aastase lapse puhul iga poole aasta tagant jne. Sobiva suuruse vastavalt sisetalla mõõtudele leiad toote kirjelduses olevast tabelist. Lisaks selle võiksid näiteks talvesaapaid valides mõelda, et kas väga külma ilma puhul mahuvad jalatsisse ka paksemad villased sokid.

Lisaks saad valida, mis materjaliks on saapa pealismaterjal. Näiteks polüester on vastupidav, kuid kumm kaitseb rohkem vihma eest. Seetõttu kindlasti pea meeles tutvuda enne ostu toodete kirjeldusega, et olla valikus kindlam.

Valikus tooteid tuntud brändidelt nagu Cool Club, Dock ja Crocs saapad.

Miks osta Kaup24 e-poest?

Osta lasteriided internetist soodsalt! Kaup24 pakub suurt valikut madalate hindadega ning erinevate sooduspakkumistega. Meie juures ostlemine on mugav ja turvaline, kuna Sina saad valida, kuidas kaup Sinuni jõuad ning maksad vaid siis, kui see ka juhtub. 2 nädalane ostugarantii tagab, et saaksid toote tagastada juhul, kui see ei peaks sobima. Lisainfot saad küsida meie klienditeeninduselt või jätta küsimus silma jäänud toote kirjelduse alla ning olema suurima hea meelega nõus ja valmis Sind aitama.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!