Laste kummikud

(34)

Meie kliimas on kummik kõige praktilisem jalanõu, sest seda saab kanda igal aastaajal, nii vihma, lörtsi kui lumega. Väikeste lastega ei ole küsimustki, kas neil on kummijalanõusid vaja või mitte – kindlasti on! Eriti tänuväärsed säärevarjud on kummikud lasteaias, kus mudilased müttavad iga ilmaga hoovis ringi, mängivad liivakastis ja hüppavad porilompides. Meie valikust leiad kummijalanõusi nii poistele kui ka tüdrukule ning seda igas vanuses lapsele. Kindlasti tuleks jalanõusi valida ka vastavalt ilmastikutingimustele - näiteks pakuvad sooja voodriga kummikud lastele mugavat olemist ka talvel, kui saabunud on lörts. Soojematel aegadel sobivad hästi madala säärega kummikud, mis sobivad ka viisaka riietusega. Tutvu valikuga ja vali sobivad!

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Laste kummikud

Olenemata ilmast armastavad ikka lapsed väljas mängida ja hullata. Küll aga peaksid sel juhul veenduma, et lapsel oleksid olemas ilmastikukindlad riided, mis hoiaksid teda kuivas ja soojas. Nii väldid võimalike külmetuste teket ning tagad ka lapsel maksimaalse mugavuse.

Kuidas valida sobivad kummikud?

Kui rahakott vähegi võimaldab, võiks lapsel olla mitu paari kummikuid – nii kodus, lasteaias kui maal vanaema juures kandmiseks, erineva säärekõrguse ja voodriga. Üldjuhul ei protesteeri ükski laps säärikute kandmise vastu, sest need veekindlad jalatsid annavad lastele vabaduse madistada õues nii nagu hing ihaldab ja kummikuid on ka lihtne jalga tõmmata – sellega saab hakkama ka mudilane. Teatud mudelitel on jalgapaneku hõlbustamiseks sääre ülaosas sangad. Linnas käimiseks on head laste madalad kummikud. Madala säärega botikud hoiavad varbad kuivad ja neid on eriti hea kanda viisaka riietuse juures, sest ei ole vaja püksisääri saapasse toppida.

Kummijalanõu valimisel mudilasele on tark eelistada mõnd kergemat mudelit. Laste kerged kummikud ei koorma ega väsita väikese mürgeldise jalgu. Õhukesest ja elastsest materjalist kummikud painduvad hästi, ei sega jooksmist, kükitamist ega liivakastis mängimist. Samuti aitavad ergonoomilised kummikud toetada lapse jala arengut ja kasvu.

Külmemal ajal, enne talvesaabasteni jõudmist, on asendamatuks jalanõuks laste voodriga kummikud lastele. Paljudel mudelitel on teisaldatav vooder, mis tähendab, et kahte eraldi paari säärikut ei ole vaja. Ent on ka spetsiaalselt lörtsi ja paari miinuskraadiga kandmiseks mõeldud kummikud, mis sajusel ja soojal talvel asendavad edukalt talvesaabast. Eriti külmakartlikule ja kehva vereringega lapsele võib panna jalga lisaks villased sokid, aga enamasti on laste soojad kummikud sedavõrd kvaliteetsed ja soojapidavad, et villasokke pole vaja.

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Kaup24 on e-kaubamaja, kust leiad suures valikus riided ja jalanõusid oma lapsele. Meie pakume kvaliteetsed valikut, soodsaid hindu, erinevaid sooduspakkumisi ning palju muudki. Kui kahtled ostus siis tea, et igale kaubale kehtib ka 2-nädalane tagastus- ja vahetusõigus.

Tutvu meie valikuga ning osta juba täna!