Laste kummijalatsid

(65)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Kummijalatsid

Kummijalatsid on kummist valmistatud jalanõud, mis on jalas äärmiselt mugavad. Kuigi alguses inimesed ei suhtunud nende välimusse kõige paremini, on aina rohkem hakatud hindama nende mugavust ning kasutamislihtsust.

Samuti on need jalanõud tuntud kui “crocsid”, kuna kaubamärk Crocs tõi need ka ülemaailmselt turule. Nad on silma jäänud inimestele oma kireva värvivaliku ja disaini tõttu, mistõttu nad on populaarsust kogumas siiani.

Miks osta laste Crocsid?

  1. Nad on mugavad ja pehmed. Nendes kasutatav materjal Croslite võtab arvesse Sinu jala kuju ning ühildub sellega, et tagada maksimaalselt mugav kasutamine. Tald on ortopeedilise disainiga ning omab unikaalset tuuma, mis toetab jala vereringet. Lisaks on crocsides olemas suured õhuaugud, mis lasevad jalgadel hingata, mistõttu ei teki jalanõudesse ebameeldiv lõhn.
  2. Nad on libisemiskindlad. Kuna eelkõige kasutatakse kummijalatseid vesistes tingimustes, on jalanõu materjal piisavalt efektiivne, et märjal alal mitte libiseda.
  3. Lihtne puhastada. Oma materjali tõttu eemaldub mustus pinnalt ilma suurema vaevata. Lisaks kuivavad nad ruttu ning omavad kaitset bakterite ja ebameeldiva lõhna eest. 
  4. Nad on trendikad! Aina enam kasutatakse Crocse igapäeva jalanõudena. 

Lisaks omavad kõik Crocsid USA Ergo sertifikaati, mis tõendab, et nende tooteid kasutades väheneb 67% jalgade ja selja väsimus ning puusa- ja seljavalud. Lisaks nõuab Crocsidega käimine lausa 62% vähem pingutust kui paljajalu käies. 

Valides lähtu, mis disain meeldib Sinu lapsele ning kindlasti mõõda üle lapse sisetalla parameetrid, et soetada õiges suurus jalats. Suurusi saad vaadata toodete kirjeldusest. 

Osta laste Crocsid Kaup24 e-poest!

Ainult meie e-poest leiad soodsad lasteriided internetist. Meie paindlikud ostu- ja maksetingimused muudavad shoppamise eriti mugavaks ja kergeks, kuna Sina valid, kuidas toode Sinuni jõuab ning maksad vaid siis, kui toode on Sinuni jõudnud. Lisaks on Sul õigus toode anda tagasi või teiste toote vastu ümber vahetada, kui see ei peaks Sinu ootustele või soovidele vastama. 

Lisaküsimuste korral võid selle esitada toote kirjeldusse või helistada klienditeenindusele. Oleme hea meelega nõus Sind aitama!

Tutvu valikuga ja osta juba täna!