Laste kingad

(97)

Kõik vanemad soovivad, et nende lapsed stiilsed välja näeksid, ning selleks on paljud jalatsitootjad loonud palju erinevaid jalatsite mudeleid, mille vahel koos oma lapsega valida saate. Samuti nagu täiskasvanutel on ka lastel vaja oma garderoobi kasvõi ühte paari stiilseid kingasid, millega on mugav minna pidulikule sündmusele, kuhu tavajalatsites minna ei oleks kõlbulik. Kontserdid, lõpuaktused, sünnipäevad ja jõulupeod - on pidulikud sündmused, kus laps peaks kindlasti kandma viisakaid riideid koos kingadega. Ideaalis võiksite valida oma väikelapsele kingi mugavuse ja kvaliteedi järgi, kuid teiste riietega kombineerides peate mõtlema ka värvuse peale. Kindlasti on oluline, et soetatud jalanõu ühtiks lapse jala suurusega.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Laste kingad 

Igal lapsel on vaja paar mugavaid kingi, mida kanda nii pidulikemal sündmustel kui ka igapäevastes tingimustes. Nii nagu täiskasvanutel tuleb ka lastel ette sünnipäevasi, esinemisi, aktuseid ja muid selliseid üritusi, kus paraku iga jalanõuga osalemine ei ole viisakas. Seetõttu võiks igal lapsel olla olemas tüdrukute või poiste pidulikud kingad, mida vajadusel kanda.

Kuidas valida sobivad kingad lastele?

Kas Sinul või Su lapsel on kingade suhtes eelistusi? Tüdrukutele meeldivad üldjuhul tüdrukute kingad, mis on heledates toonides ja lipsude või lilledega. Poistele aga poiste kingad, mis on tumedates toonides ja üldiselt lihtsa disainiga. Näiteks eriti mugavad on kingad-sokid, mis on küll kingade kujul, kuid oma mugavuse tõttu tunduvad need jalas olevat justkui sokid. Nii poiste kui ka tüdrukute pidulikud kingad on viisaka ja pilkupüüdeva välimusega.

Materjalideks on üldjuhul pealiseks pinnaks polüester, kumm, polüuretaan või puuvill ning jalanõu kandmiseks teeb mugavaks polüestrist, puuvillast või tekstiilist materjal. Üldjuhul on kõik materjalid ja kvaliteetsed, mistõttu on materjali valik pigem maitse küsimus, kuid näiteks väliselt võib olla kumm või polüester olla vastupidavam kui puuvill ning kinga sisemuse materjaliks riidest materjal.

Kindlasti on oluline soetada lapsele jalanõu, mis ühtib tema jala suurusega. Seetõttu peaksid üle mõõtma oma lapse sisetalla parameetrid ning seejärel tootekirjeldusest vaatama tabelit, et valida lapsele jalanõu, mis istuks jalas ideaalselt, ei pigistaks ega hõõrus ja ei kukuks jalast. Kuna lapse jalg on kasvufaasis, peaksid aeg-ajalt lapse sisetalla suuruse ja üle mõõtma, et eelnevad jalanõud ei hakkaks jalga pigistama või hõõruma.

Miks osta laste kingad Kaup24 e-poest?

Soodsad lasteriided internetist vaid paari kliki kauguselt! Meie e-pood pakub väga madalate hindadega laste kingi, mida valida suure valiku seast. Nii leiate oma lapsele sobivad kingad igaks olukorraks.  Lisaks meie paindlikud ostutingimused muudavad shoppamise eriti mugavaks ja turvaliseks kuna Sina valid kättesaamise viisi ning selle eest ka maksad siis, kui kaup on kätte saadud. Lisaküsimuste korral on Sul võimalus pöörduda meie klienditeeninduse poole või jätta küsimus tootekirjeldusse.

Tutvu valikuga ning osta juba täna!