Laste jalanõud

Jalanõud kaitsevad meie jalgu vigastuste, kuumuse ja külma ees. Selleks, et ka teie laps oleks kaitstud vajab ta kvaliteetseid jalanõusid igaks aastaajaks. Külmal ajal tulevad appi laste talvesaapad, soojal ajal aga laste sandaalid või kingad. Valikus on erinevaid stiile, suuruseid ja kaubamärke, mille vahel saate valiku teha. Korralike jalatsite kandmine on eriti oluline lastele, kelle jalad alles kasvavad ja arenevad. Lapsevanemana on ülimalt oluline teada, kuidas lapsele õigeid kingi valida. Laste jalanõud ei tohi kindlasti olla liiga suured ega väikesed - pidage meeles, et teie pesamuna jalg alles kasvab jõudsalt. Soovitatav on kindlasti ennem ostmist lapse jalg ära mõõta, et te kogemata valet numbrit ei ostaks.

Kõige populaarsemad tooted

Laste jalanõud 

Soeta lapsele stiilsed ja trendikad laste riided igaks ilmaks ja olukorraks! 

Selleks, et lapse jalad püsiksid tervena, on vaja soetada jalanõud, mis toetavad jalgade arengut mitte vastupidi. Seetõttu tuleb tähelepanu pöörata jalanõu ehitusele, numbri vastavusele jne. 

Kuidas valida sobivad jalanõud?

Beebide jalad on õrnad ning pehmed, mistõttu vajavad nad elukuude algul vaid spetsiaalseid beebiriideid - jalgade jaoks sokke või pehme tallaga  beebi jalanõusi. Need võiksid olla ka õhku läbilaskvad, kuna beebi jalad higistavad võrreldes täiskasvanutega lausa kaks korda rohkem. Kuna vanemad lapsed kannavad jalanõusi juba aina rohkem, tuleks investeerida ergonoomilistesse ja mugavatesse jalatsitesse

Kuna lapse jalg on veel arengufaasis ning jalanumbrid võivad ka paari kuuga erineda, peaksid Sa aeg-ajalt oma lapse jala suurust kontrollima. Näiteks 1 või 2-aastastel võiks seda teha iga 2 kuu tagant, 3 või 4-aastastel iga 4 kuu tagant ning 5 või 6-aastastel iga poole aasta tagant. Suuruse saad teada mõõtes lapse sisetalla pikkuse ning võrreldes seda toote kirjeldustes oleva tabeliga.

Enne toodete ostmist selgita, mis oleks jalanõu kasutamise eesmärk. Kodus kandmiseks ja muudes siseruumides (näiteks lasteaias) on soovitatav valida laste sussid või sisejalatsid. Välitingimustes aga ilmale vastavalt laste kummikud vihmasteks ilmadeks, laste talvesaapad lumisteks olukordades, hilisemaks sügiseks või vara kevadeks selleks vastavad laste saapad ning kuumadeks suveilmadeks laste sandaalid või laste plätud

Valikust leiad tooted tuntuid ja kvaliteetsete brändide poolt nagu Cool Club, Crocs, Converse, Demar, Huppa, Kuoma, Reima ja muudelt kaubamärkidelt.

Miks osta laste jalatsid Kaup24 e-poest?

Kaup24 valikust on üks osa ka lasteriiete e-pood. Meie suures valikus on soodsad lasteriided ja soodsad beebiriided, mille hulka kuuluvad ka jalanõud. Lisaks sellele pakume eriti mugavat ja turvalist ostukogemust, sest:

  • kvaliteetne ja Sulle meelepärane valik või toode on vaid paari hiirekliki kaugusel;
  • Sinu valid, kuidas soovid kaupa kätte saada;
  • maksad vaid siis, kui kaup on Sinuni jõudnud;
  • 14 päevane ostugarantii annab Sulle õiguse toote mittesobivuse korral tagastada või ümber vahetada.

Tutvu valiku ja sooduspakkumistega ja osta juba täna!