Imikute ujumisriided

(11)

Kas plaanite minna SPA-sse või hoopiski ujumistrenni oma pisemaga? Selleks, et kõik läheks võimalikult mugavalt soovitame teil ujumismõnude jaoks valida sobivad ujumisriided. Beebi ujumisriideid valides arvestage kahe peamise teguriga: soojuse ja nahatundlikusega. Kuna beebid tunnevad külma kergelt, peaksite te eelistama ujumisriided, mis hoiavad neid soojas. Samuti on vastsündinutel sageli tundlik nahk, mida võib üleliigne kloor või päike ärritada. Selleks, et ärritus ei tekiks valige oma lapsele riided, mis teda kaitsevad - näiteks laste ujumisriided uv kaitsega. Valige enda imikule värviline tüdrukute trikoo või poisslapsele mustrilised püksid - laste ujumisriided on erinevate disainiga, et kõik endale sobivaima leiaksid.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Beebi ujumisriided

Aeg-ajalt on ikka mõnus käia SPAs, väikelastele mõeldud ujumistrennis või siis suvel kuumade ilmade korral jahutavas vees oma pere pisemaga. Selleks, et kõik need tegevused oleksid aga võimalikult mugavad, peab olema selleks mõeldud varustus.

Kuidas valida ujumisriided lastele?

Kas Sinu eesmärk on leida trikoo tüdrukutele või ujumispüksid ja pluus poisile? Või hoopiski ujumiskombinesoon, mis lahendab kõik mured?

Valikus on erinevate disainidega ja värvides ujumisriided beebile - nii tüdrukutele kui poistele. Nii saad valida toote, mis meeldib Sulle või Su lapsele.

Ujumisriiete koostisesse kuulub üldjuhul elastaan või polüester. Elastaan aitab säilitada riiete kuju peale suplemist. Lisaks on laste ujumisriided UV kaitsega. Kindlasti pea meeles ka riiete pesemisel ja säilitamisel järgida hooldusmärke, mis on olemas nii tootekirjelduses kui ka riide sisemisel sildil.

Oluline on osta lapsele talle vastavas suuruses riided, et nende kandmine oleks mugav, ei pigistaks ega oleks üleliia suur.

Tootekirjeldustes on olemas täpsem tabel, milline suurus sobib täpsemalt Sinu lapsele. Selleks tuleb Sul üle mõõta oma lapse pikkus, rinna- puusa- ja vööümbermõõt ning ka varruka pikkuse.

Valikus leiad tooteid tuntud ja kvaliteetsetelt riiete tootjatelt nagu Cool Club ja Reima.

Miks osta ujumisriided beebile Kaup24 e-poest?

Põhjused, miks peaksid soetama lasteriided internetist ehk täpsemalt Kaup24 e-poest:

  • suur valik suurepärase hinnaga;
  • erinevad sooduspakkumised muudavad hinna veelgi madalamaks;
  • küsimuste korral aitavad Sind meeleldi meie klienditeenindajad.
  • Sina valid, kuidas kaup kätte saada;
  • kaup jõuab Sinuni kiirelt ehk kiire transport;
  • turvalisuse huvides maksad alles siis kui kaup käes;
  • kui toode ei vasta Sinu ootustele, on Sul võimalus see 2 nädala jooksul tagastada või ümber vahetada.

Tutvu meie valiku ja sooduspakkumistega ja muuda ujumine oma lapse jaoks mugavaks ja lõbusaks juba täna!