Imikute sokid ja sukkpüksid

(60)

Imikute jalad lähevad väga kergelt külmemaks, kuna pisikesed ei oska veel enda kehatemperatuuri reguleerida. Selleks, et teie lapsel jahe poleks on tähtis talle muretseda kvaliteetsed sooja hoidvad beebi sokid ja sukkpüksid. Suveperioodiks sobivad ideaalselt õhemad laste sokid ja sukkpüksid, et teie lapse nahk ei muutuks niiskeks ja saaks hingata. Külmemaks ajaks aga veidi paksemad laste põlvikud. Materjalidest eelistatakse enamasti puuvilla ja meriino villa, mis hoiavad jalgu mõnusalt soojas. Talveks muretsege lisaks sukkpükstele ka villased sokid beebile, et tema jalad oleksid eriti külma eest kaitstud. Enne ostu tehke kindlaks, mis on teie lapse jalasuurus, et sokid talle liiga pisikesed ega suured poleks.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Beebi sokid ja sukkpüksid

Otsid beebile jalga libisemiskindlaid sokke või soojasi ning pidulikeks kordades sukkpükse? Meie lai valik garanteerib, et leiad selle, mida otsid vaid paari hiireklikiga.

Kuidas valida sobivad beebi sukkpüksid, sokid või põlvikud?

Milliseks eesmärgiks Sa riideid otsid? Kas need võiksid olla soojad villased sokid beebile, libisemiskindlad laste sokid, soojad või pidulikud sukkpüksid või beebi põlvikud? 

Kas Sul või Su lapselt on disaini suhtes eelistusi? Vanemad lapsed hakkavad aina enam tähelepanu pöörama riietele ja avastama, mis neile meeldib ja mis mitte. Poiste sukkpüksid, sokid ja põlvikud on üldjuhul sinistes, hallides, rohelistes ja mustades toonides ning tüdrukute riided roosad, punastes, lillades, valgetes jne. Praegu on laste seas populaarsed ka erinevad litrid, 3D pildid ning multikategelastega riided. Lisaks on paljud sokid ja sukad komplektidena, mistõttu saad soetada endale ühe korraga mitu paari erineva disainiga!

Kõik tooted on valmistatud õrnale naha sobilikest materjalidest nagu puuvill, polüester, elastaan jne. Materjali valik on pigem maitse küsimus. Pea meeles, et erinevad materjalid vajavad erikohtlemist, mistõttu võiksid tähelepanu pöörada ka hooldusmärkidele, mille leiad tootekirjeldusest kui ka riiete seesmiselt sildilt.

Kindlasti tee kindlaks ka oma lapse jala suurus. Selleks mõõda oma lapsel vajalikud parameetrid ning vaata tootekirjeldusest järgi, milline suurus on Su beebile ideaalne.

Valikust leiad riideid tuntud brändidelt nagu Cool Club, Korleja, Lorita, Nattou ja Nenurodyta.

Soodsad beebiriided Kaup24 e-poest!

Otsid odavat kuid kvaliteetset valikut? Kaup24 pakub Sulle seda ning lisaks paindlikke makse- ja ostutingimusi. Sina valid, kuidas kaup Sinuni jõuab ning maksad kui see on juhtunud. Kuid see pole veel kõik! Lisaks kehtib ostule 2 nädalat kestev ostugarantii, seega kui Sa tunned, et valik ei vasta päris Sinu ootustele, soovidele või eesmärkidele, on Sul õigus toode tagastada ning raha tagasi küsida või ümber vahetada mõne muu toote vastu. Lisaküsimuste korral võid võtta ühendust meie klienditeenindusega kirjutades küsimuse tootekirjelduse või helistades numbrile 615 0026. Oleme meeleldi nõus Sind aitama!

Tutvu valikuga ja osta juba täna!