Imikute sipupüksid

(46)

Kas teie pisike roomab juba rõõmsalt toas ringi või on see aeg alles ees? Selleks, et tema olemist mugavamaks teha on soovituslik osta imikule juba varajases eas mõnusad pehmed sipupüksid. Need riideesemed on ideaalsed vanematele, kes soovivad kiiresti oma lapse riided ära vahetada, ilma suuremat vaeva nägemata. Beebi sipupüksid on sobivad ideaalselt igapäevaseks kodus kandmiseks oma mugavuse tõttu. Püksid on enamasti avatavad trukireaga, mis teeb riiete vahetamise protsessi palju hõlpsamaks. Lisaks on palju mugavam beebil kanda ühte riiet, kui mitut erinevat korraga. Valikus on nii pikemaid sipupükse, kui ka lühemaid. Mustri ja värvivalik on mitmekülgne, mis annab teile vabaduse leida just need õiged paarid oma pesamunale.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Imikute sipupüksid

Sipupüksid on asendamatud riideesemed esimestel elukuudel kui laps veel ei käi. Need on trukkidega avatavad ja kinnitatavad riided, mis teevad riietumise ja lahti riietumise kordades kergemaks. Kuna sellises eas kipuvad sokid jalast libisema, siis sipupükstega seda mure ei ole. 

Beebile riiete ostmine võib olla vahetevahel üsna tülikas ja keeruline, kuna pead leidma kõik vajalikud ja sobilikud beebiriided garderoobi, mis ei jääks lihtsalt kappi seisma. Seetõttu oleme koostanud loogilise, kuid kasuliku, kokkuvõtte, mis muudab selle protsessi kordades lihtsamaks.

Kuidas valida sobiv beebi romper?

Kas otsid varrukatega või varrukateta romperit? Kas Sul on disainiga eelistusi? Külmemateks aegadeks soovitame valida sooja ja paksemast materjalist sipupüksid, et lapsel oleks soe ja pehme olla. Soojematel aegadel on ideaalne variant varrukateta õhemast materjalist riide, et vältida ülekuumenemist. Lisaks on valikus erinevaid ägedaid disaine, mille seast valida.

Enamus kasutatud materjaliks on puuvill (kusjuures orgaaniline) ja polüester. Need materjalid on naha vastu pehmed, vastupidavad ning ei ärrita nahka. Tootjad oma riideid testinud ning pööranud tähelepanu värvimisel kasutatud kemikaalide suhtes, mistõttu võid neid riided usaldada.

Selleks, et leida oma lapsele õige suurusega rõivad, tuleb jälgida tootekirjeldusest olevat tabelit. Selleks tuleb Sul üle mõõta oma lapse pikkus, rinna-, vöö-, puusaümbermõõt ja varruka pikkus.

Valikus leiad tooteid maailmatuntud brändidelt nagu Cool Club, Cango, Korleja ja Lorita.

Osta laste sikupüksid Kaup24 e-poest

Põhjused, miks peaksid oma ostu sooritama meie e-poest:

  1. Meilt leiad suurima valiku koos kõige madalamate hindadega, millele aitavad kaasa veelgi erinevad sooduspakkumised.
  2. Sina saad valida, kuidas soovid kaupa kätte saada. Olgu selleks kulleriteenus või tuled ise esindusse tasuta järgi.
  3. Kiire transpordiga kaup Sulle kätte.
  4. Turvalisuse huvides maksad vaid siis, kui kaup on Sinuni jõudnud.
  5. Kui toode ei sobi, saad selle tagastada või ümber vahetada.
  6. Kui Sul on lisaküsimusi, saad meie klienditeeninduse poole pöörduda, kes aitab Sind meeleldi.

Muuda on lapse esimesed elukuud mugavaks ja osta sipupüksid juba täna!