Imikute seelikud ja kleidid

(32)

Tüdrukud ja kleidid käivad kokku nagu sukk ja saapad. Vahva värvikirev dresskleit on asendamatuks kaaslaseks igas garderoobis, muutes tüdrukud printsessideks. Ilus mustriline beebikleit annab teie lapse riietusele juurde õhulisust ja armsust. Tüdrukute kleidid sobivad kandmiseks soojade suveilmadega nii toas kui õues. Samuti on olemas väga elegantseid kleite igaks tähtpäevaks. Suveks valige oma pisemale puuvillasest riidest kleit, mis aitab kaasa õhuringlusele. Samuti jälgige, et kleit liiga kitsaks ega laiaks ei jääks, kuna see võib vajalikku õhuringlust katkestada, mis omakorda võib muuta teie lapse jonnakaks, kuna tal on ebamugav. Ärge unustage, et suvekleit peaks olema heledates toonides, kuna tumedad tõmbavad liigset päikest ligi.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Beebikleit

Otsid oma lapsele pidulikku ja ilusat kleiti või hoopiski midagi igapäevast? Siis oled jõudnud õigele lehele. Tüdrukutele meeldib kanda kleite ja seelikuid kuna seda teevad ka nende iidolid - printsessid ja multikategelased.

Beebiriiete soetamine võib tunduda vahepeal üsnagi tülikas ja kulukas, mistõttu tuleb osata langetada õiged otsused, et riided jääksid kasutusse ning mitte kappi seisma. Seetõttu oleme kirjutanud lühikese, kuid üsnagi loogilise ja kasuliku kokkuvõtte, mis peaks ostlemise tegema Sinu jaos kordades kergemaks.

Kuidas valida sobivad tüdrukute kleidid?

Alustuseks selgita, mis olukorraks Sa oma lapsele kleiti otsid. Tüdrukute pidulikud kleidid on üldjuhul säravad ning eriti ilusaks muudavad nad erinevad lipsud ja muud pisidetailid. Valikus leidub mitmeid erinevates disainides, seega saad ise valida, mis Sulle või Su pisitütrele võiks meeldida.

Materjalideks on üldjuhul puuvill, orgaaniline puuvill, polüester ja elastaan. Need materjalid on Sinu lapse õrna naha vastu pehmed ning ei tekita ärritust. Tooted on toksiliste kemikaalide suhtes kontrollitud, seega võid neid muretult usaldada. Selleks, et riided ilusa ja kvaliteetsena ka püsiks, tuleb järgida hoolduse tingmärke.

Üks olulisemaid detaile, mida jälgida, on riiete suurus. Ilusad tüdrukute kleidid ja seelikud ei ole enam nii ilusad, vaid üsnagi ebamugavad, kui need on seljas liiga suured või väikesed. Seetõttu järgi tootekirjelduses olevat tabelit, mille võrdlemiseks tuleb mõõta lapse pikkuse ja muud mõõtmed.

Valikust leiad tooteid tuntud Poola riiete brändilt nagu Cool Club, kes toodab kvaliteetseid ja ägedate disainidega riideid.

Miks osta lasteriided internetist?

Kaup24 on üks Eesti populaarsemaid internetipoode oma mitmekülgse ja suure valiku ning suurepäraste hindade tõttu. Lisaks meie makse- ja ostutingimused muudavad shoppamise eriti mugavaks ja turvaliseks. Meie sõbralik klienditeenindus on alati valmis Sind küsimuste korral aitama nii telefoni kui ka meili teel.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!