Imikute püksid

(101)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Beebi püksid

Nagu iga inimene, vajab ka beebi erinevaid riideid igaks olukorraks. Beebiriiete ostmine on lõbus, kui aeganõudev ja kulukas protsess, kui seda teha läbimõtlematult. Seetõttu oleme loonud väikese, kuid loogilise ja kasuliku kokkuvõtte, kuidas oma pere pisemale soetada pükse, mis ei jääks kappi seisma.

Kuidas osta lapsele pükse?

Alustuseks proovi selgitada, mis riide kasutamise eesmärk. Kas otsid pehmed pükse igapäevaseks kasutamiseks, midagi vastupidavat sportimiseks või midagi viisakamat ja pidulikku tähtsaks ürituseks?

Milline võiks olla toote disain? Nüüdisaegne mood pakub lasteriided erinevates ja armsates disainides. Näiteks on praegu laste seas moodne kanda tuntud multikategelastega või litritega riideid. Nii leiad ilusaid ja armsaid riideid, mis on mõeldud kas poistele või tüdrukutele

Lapse jaoks peaksid olema püksid võimalikult mugavad, milles on kerge liikuda, roomata ja mängida. Seetõttu peaksid pöörama olulist tähelepanu toote materjalile. Meie valikust leiad materjalidest enamuselt puuvilla (ka orgaanilist sorti), mis on lapse õrna naha vastu sõbralik ja pehme. Tootjad on üldjuhul oma tooteid ka testinud, mistõttu ei ole nendes kasutatud kemikaale, mis võiksid olla mingil määral olla ärritavad või kahjulikud. Riiete pesemisel ja säilitamisel kindlasti järgi, mis tingimustel on lubatud pesu pesta, mille leiad kas meie tootekirjeldusest või eseme sees olevalt sildilt.

Seejärel veendu, et toode vastaks Sinu lapse suurusele. Liiga väikeste või suurte riiete kandmine võib muutuda lapse jaoks üsna ebamugavaks, seetõttu peaksid mõõtma üle oma lapse pikkuse ning puusa- ja vööümbermõõdu ning seda võrdlema tootekirjeldustes oleva tabeliga. 

Valikus leiad riideid tuntud ja head kvaliteeti pakkuvatelt kaubamärkidelt nagu Cargo, Cool Club, Korjelja, Reima ja Lorita.

Beebiriiete müük Kaup24 e-poest

Osta suures valikus ja soodsa hinnaga beebile pükse! Meie e-poest leiad usaldusväärse ja kvaliteetse valiku vaid paari kliki kauguselt. Kindlasti ära jäta kasutamata ka sooduspakkumisi, mis muudavad hinda veelgi madalamaks.

Meie paindlikud ostu- ja maksetingimused tahavad, et ostlemine oleks Sinu jaoks maksimaalselt mugav ja turvaline. Seetõttu valid Sina, kuidas soovid kaupa kätte saada, ning maksad vaid siis kui kaup on käes. Lisaks kehtib Sulle 2 nädalane ostugarantii, mis tähendab seda, et kui toode ei peaks mingil põhjusel sobima, on Sul õigus see tagastada ning raha tagasi küsida või toode ümber vahetada mõne teise vastu.

Tutvu valikuga ja soeta beebiriided juba täna!