Imikute mantlid ja joped

(21)

Mugavalt riietatud laps õues on palju õnnelikum ja aktiivsem, kui laps kellel on külm ja ebamugav. Üks olulisem punkt lapse riietumisel on mugavuse hoidmine ja hoolitsemine selle eest, et nad oleksid oludesse sobivalt riides. Kuid kui ilm võib kiiresti muutuda palavaks või hoopiski veel külmemaks ja niiskeks, ei ole alati lihtne oma last riietada, eriti arvestades, et laps ei anna teile teada, kas tal on palav või külm. Selleks, et ebamugavust vältida valige oma pisemale ilmastikukindel jope või ilus roosa detailidega kevadine tüdrukute mantel. Materjalide, stiilide ja värvivalik on meeletult suur - näiteks leiate valikust igas värvuses poiste sügisjope või poiste kevadjope, mis on valmistatud just täpselt aastaaegu silmas pidades.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Tüdrukute ja poiste joped imikutele

Külmemateks ilmadeks nii sügiseks, talveks kui ka kevadeks, on oluline hoida end soojas jope või mantliga.  Kuna sobiva jope valimine võib tunduda lihtne, muudavad ostlemise pisidetailid ideaalse jope leidmiseks selle aga tunduvalt raskemaks. Ole aga mureta - oleme selle teinud Sinu jaoks lihtsaks. Alljärgnev kokkuvõte seletab lihtsalt, loogiliselt ja kasulikult millise jope peaksid Sa oma lapsele valima.

Kuidas valida sobiv beebi jope?

Kõigepealt selgita, kas otsid jopet talveks või sügiseks ja kevadeks? Talvejoped on üldjuhul palju soojemad, mistõttu hiliskevadel või varasügisel võib olla sellega tohutult palav. Kevad- ja sügisjoped on aga talve jaoks liiga õhukesed, mistõttu peaksid Sa jälgima toote koostist.

Laias valikus leiad ka erinevat värvivalikut ja disaini. Näiteks nii poiste kevadjope, talvejope ja poiste sügisjope omavad pigem poisilikke värve (sinine, must, hall) ning tüdrukud vastupidi (roosa, punane, lilla). Nii saad valida joped, mis meeldivad Sulle ja Su lapsele.

Enamus joped on materjali poolest koostatud puuvillast ja polüestrist. Puuvill sobib ideaalselt sisevoodri materjaliks oma nahasõbralikkuse ja pehmuse töttu. Polüester on aga üsna multifunktsionaalne materjal, mistõttu suudab ta kaitsta lume ja vihma eest piisavalt, kuid sisevoodri materjalina on samuti hea.

Jopel võiks vihma või lume korral olla olemas kapuuts ning jope kergeks eemaldamiseks ja selga panemiseks trukid või lukk. Kindlasti soovitaks jälgida, kas riidel on ka veekaitse. Joped on oma ehituse poolest suhtelised keerulised, mistõttu tuleb hoolikalt jälgida hoolduse tingmärke.

Selleks, et laps tunneks ennast mugavalt, tuleks kindlasti valida õige suurus. Selleks mõõda oma lapse ümbermõõdud ja pikkused ning vaata üle tootekirjelduses olev tabel. Muidugi võid ka lähtuda järgnevast:

  • 52-56 sobib 0-3 kuusele;
  • 62-68 sobib 3-6 kuusele;
  • 68-74 sobib 3-9 kuusele;
  • 74-80 sobib 9-12 kuusele;
  • 80-86 sobib 1-1.5 aastasele;
  • 86-92 sobib 1.5-2 aastasele;
  • 92-98 sobib 2-3 aastasele.

Enamus joped on toodetud tuntud Poola tootja Cool Club poolt, kes on tunnustatud üle maailma oma hea kvaliteedi ja usaldusväärsuse poolest.

Beebi jope odavalt Kaup24 e-poest!

Kas teadsid, et Kaup24 on Eesti populaarseim e-pood oma uskumatult madalate hindade, hea kvaliteedi ja paindlike ostu- ja maksetingimuste pärast? Meie e-pood tagab Sulle kõik olulise vaid paari hiireklikiga.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!

Imikute mantlid ja joped - millised on kõige populaarsemad?

Imikute mantlid ja joped - millised on kõige kõrgemalt hinnatud?