Imikute komplektid

(74)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Beebiriiete komplekt

Ühtsete beebiriiete ostmine on üldjuhul üsna keerukas, kuna tootjad pakuvad neid erinevates disainides, mis ei pruugi üksteisega visuaalselt kokkugi minna. Selleks on mõeldud beebiriiete komplektid nii sportimiseks, magamiseks kui ka igapäevaseks kasutamiseks. Kuna toodetevalik on siiski üsna kirev ja suur, siis kuidas valida toode, mis sobib Sinu lapsele ja mis ei jääks kappi vedelema?

Kuidas valida sobiv imikute komplekt?

Kõigepealt proovi mõelda, mis olukorraks Sa oled oma lapsele riidekomplekti otsimas. Näiteks spordiriietel ja magamisriietel võivad materjalid üsnagi palju erineda.

Seejärel, kas Sul on disaini suhtes eelistusi? Kas riided võiksid pigem olla tumedamat värvi, et juhul, kui riie peaks mustaks minema, ei ole seda kohe näha või vastupidi heledates ja rõõmsamates toonides? Valikus leidub erinevaid disaine ja värvikirevat valikut nii poistele kui tüdrukutele, seega saad leida oma lapsele sobiva. Eriti ägeda efekti annavad riietele erinevad õmblused, litrid ja pildid.

Üldjuhul kasutatakse lastele mõeldud riiete jaoks materjale nagu puuvill, polüester ja elastaan, mis tagavad nende mugavuse, pehmuse, nahasõbralikkuse ja vastupidavuse. Materjali valik on pigem maitse eelistus. Selleks, et riideese püsiks hea kvaliteedi ja välimusega, tuleb seda pestes ja hooldades jälgida hoolduse tingmärke, mis ütlevad, kuidas tuleks riideid pesta.

Väga oluline on leida beebiriided, mis vastavad Sinu lapse mõõtudele. Liiga suur riie võib olla lapse jaoks ebamugav ning liiga väike aga pigistav. Seetõttu mõõda oma lapse pikkus, rinna-, puusa-, vööümbermõõt ja varrukate pikkus ning vaata tootekirjeldustes olevat tabelit, mis annab täpsema ülevaate, mis suurus Sinu lapsele sobib.

Valikus leiad beebiriideid tunnustatud ja ülemaailmselt populaarsus kogunud brändidelt nagu Cango, Cool Club ja Lorita.

Osta lapsele mugav ja kvaliteetne beebiriiete komplekt Kaup24 e-poest

Meie e-poest leiad suure valiku laste- ja beebiriided eriti odavate hindadega! Lisaks tutvu meie paindlike ja mugavate ostutingimustega meie kohaletoimetamise info lehelt. Kui Sul peaks tekkima küsimusi, võid neid vabalt jätta tootekirjelduse küsimused ja vastused sektsiooni või võtta ühendust meie klienditeenindusega telefoni või meili teel.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!