Imikute bodid ja alussärgid

(176)

Beebide õrna naha puhul on eriti oluline jälgida, mida ta kannab. Pehmest ja venivast kangast valmistatud beebi bodid teevad teie pisikesele maailma avastamise palju mugavamaks. Bodid on igapäevaseks riietuseks teie imikule. Neid on mugav kasutada külmemal ajal alusriidena teiste riiete all ning soojemal ajal ilma muude riieteta. Valikus on pikkade varrukatega, kui ka lühematega varrukatega bodid, mis on valmistatud erinevatest materjalidest, mis lasevad teie beebi nahal hingata, hoides neid ka samal ajal soojas. Paljud bodyd on disainitud tänapäeval nii, et rõivas kasvaks koos teie lapsega. Body pikendatav kehaosa võimaldab riideid kanda mitu suuruse numbrit järjest, mis muudab riiete ostmise teie jaoks veelgi mugavamaks.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Beebi body

Muuda oma lapse olemine eriti mõnusaks! Beebi body on kompaktne riietusese, mida on võimalik hõlpsasti trukkidega kinnitada ja avada, et tagada oma lapsele maksimaalne mugavus nii liikudes, mängides ja roomates. 

Beebi riiete valimine on üldjuhul lõbus, kuid keerukas ja aeganõudev protsess - valida tuleb disain, otsustada õige suuruse kasuks, olema kindel riide materjali turvalisuses jne. Selle on Kaup24 teinud Sinu jaoks lihtsaks järgneva lühikese, kuid kasuliku ülevaatega.

Kuidas valida beebi bodid?

Alustuseks mõtle, millist bodyt Sa parasjagu otsid. Kas see võiks olla lühikese või pika varrukaga? Kas Sul on värvidega eelistusi? Kas sellel võiks olla peale trükitud mõni armas kiri või pilt?

Kuna osa valikust koosneb komplektidest, siis palju Sul neid vaja võiks minna? Olemas on ka üksikuid, kuid samas komplektid lahendavad Sinu mure pikemaajalisemalt ja mugavamalt.

Enamus beebiriided on materjali poolest puuvillast, polüestrist ja elastaanist, mis on naha vastu sõbralikud ja pehmed ning ei sisalda kemikaale, mis võiksid nahka ärritada. Pea meeles, et materjal püsiks kaua ilusa, kvaliteetse ja vastupidavana, tuleb selle eest ka vastavalt hoolt kanda. Selleks jälgi hoolduse tingmärke, mis on pluusi sees oleval sildil või meie lehel tootekirjelduses.

Seejärel veendu, et leiaksid body ka õiges suuruses. Selleks mõõda üle oma lapse pikkus, varruka pikkus, rinna-, vöö- ja puusaümbermõõt ning seejärel lähtu tootekirjelduses olevast tabelist.

Valikust leiad kvaliteetseid riideid oma ala professionaalidelt Cango, Cool Club, Korleja ja Lorita.

Beebiriided internetist

Kõige parema hinnaga ja suure valiku leiad Kaup24 e-poest vaid paari kliki kauguselt. Lisaks tutvu meie paindlike kättesaamise poliitika ja maksetingimustega, mis muudavad Su ostlemise veelgi mugavamaks ja turvalisemaks. Lisaküsimuste korral on Sul õigus meie klienditeeninduse poole läbi tootekirjelduse küsimuste sektsiooni, telefoni või meili teel.

Tutvu valiku ja pakkumistega ja osta juba täna!