Beebi riided

Enne uue ilmakodaniku tulekut peaksite te lisaks esemetele mõtlema ka riietuse peale. Vastsündinu jaoks on soovitav varuda riideid mis on valmistatud pehmest ja venivast materjalist. Beebi riided on mitmesugustes stiilides ja suurustes. Valikus on enamasti samad riided, mis on ka täiskasvanutele ehk siis t-särgid, pluusid, seelikud, beebi kleidid, püksid, sukkpüksid, sokid ja palju muud. Pidage meeles, et väikesed ja nutikad nüansid beebiriietel on need, mis teevad elu märkamatult lihtsamaks ja mugavamaks. Näiteks kiirele mähkmevahetusele aitab väga palju kaasa kahepoolne kombeka lukk ning valige bodyd, mis on kahe trukireaga, et saaksite kiiremini lapse riideid vahetada. Lisaks aitavad trukid kasvava lapse riideeset pikemalt kasutada.

Beebi riided

Enne lapse sündi hakkavad vanemad  koguma "imiku kaasavara", mis kujutab endast esimest väikelaste riietust: mütsid, särgid ja kombinesoonid või sipupüksid. Kaup24 pakub väga hea hinnaga erinevaid imikutele mõeldud riideid. Meil saate valida mitte ainult kvaliteetseid koduseid riideid, vaid ka õueriideid, mis hoiavad beebi soojas ka paukuvas külmas. Me ei unusta ka näiteks selliseid aksessuaare nagu villased sokid, mis mitte ainult ei soojenda jalgu, vaid parandavad ka vereringet. Võite olla rahulik, sest tänu villas sisalduvatele "õhuplokkidele" sokid kaitsevad nahka külma eest ja ei lase neil higistada.

Esimestel kuudel soovitame riietada laps beebibodisse ja sipupükstesse. Beebibodi on väikelastele kõige vajalikum ja mugavam riietus. Meil saavad emad valida pikkade, lühikeste varrukatega beebibodisid, kas soojemaid või õhemaid. Nende peamine eelis on mugav kinnis, tänu millele saab mähkmeid vahetada ilma last lahti riietamata. Rõivad peavad olema soojad kuid laps ei tohi higistada. Meriinovillast valmistatud riided lasevad õhku läbi, sobituvad lapse keha temperatuuriga ja ei lase tal higistada. Kui riietate lapse villastesse riietesse, siis kindlustate, et teie laps ei külmetu. Soovitame valida pehmeid, kergeid, mugavaid, liikumist mittepiiravaid riideid. Pöörame tähelepanu laste rõivaste vastupidavusele ja looduslikele materjalidele. Naturaalsetest materjalidest valmistatud rõivad on imikutele suurepärane rõivastus, mis säilitab oma kuju, värvi ja ka peale korduvat pesemist jääb nahale meeldivaks. Valige ja tellige internetist erinevaid väikelaste riideid. Makske vähem, sest meil on tihti palju kampaaniaid. Lisaks säästate palju aega, mida võite veeta oma pisikese imega.