Püreed

(42)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Beebipüreed

Beebi esimestel elukuudel on ülioluline saada kätte kõik võimalikud vitamiinid ja toitained. Kuna lapsel pole veel hambad arenenud, on mõistlik talle pakkuda toitu vaid vedelal kujul. Selleks on erinevad beebipüreed, mis on lapsele kasulikud ja pakuvad erinevaid maitseelamusi. 

Kaup24 pakub suurt valikut beebitoitu, mille seast on võimatu mitte leida meelepärane ja lapsele sobiv. Siiski oleme kirjutanud kokku ülevaate valikust, mis sisaldab ka nippe valiku langetamiseks.

Kuidas valida beebipüreed?

Valikus on nii puuvilja- kui ka köögiviljapüreed. Puuviljadest valmistatud püreedest on enim tuntud õunapüree beebile, mis suur ja tervislik vitamiinipomm. Köögiviljapüree on tervislik  ning sisaldab erinevaid vajalikke toitaineid. Kõik püreed on valmistatud hoolega valitud ja maitsvatest viljadest. Tooted on gluteeni ja laktoosivabad. Valikut pakuvad usaldusväärsed ja kvaliteetsed brändid nagu Milupa ja Kabrita

Iga toit vajab eraldi säilimistingimusi. Osad toidud säilivad nii kinniselt kui avatult külmkapis, osad eelistavad sügavkülma keskkonda avamata korral. Avatud pakendeid tohib säilitada vaid paar päeva. Täpsemaks infoks tutvu pakendil oleva infoga.

Uue toidu alustamisel tuleks alustada ühest teelusikast päevast ning annust järk-järgult suurendama, et laps harjuks toidul ning kui peaks olema lapsel allergia, siis ei lööks see jõuliselt välja. 

Kindlasti tutvu toodete kirjeldustega, mis annab ülevaate mida toode endas sisaldab ning kui vanale lapsele see sobib. Osad toidud sobivad alates 4 kuustele ning osad mitte noorematele kui 12 kuud.

Võimalus on ka ise püree valmistada, mille põhjaks on erinevad beebipüree retseptid. Selleks tutvu meie beebitoidu valmistajatega.

Lisaküsimuste korral võta ühendust meie klienditeenindusega läbi tootekirjelduste, meili või telefoni teel. Oleme hea meelega nõus Sind aitama valikut langetada!

Osta beebitoit Kaup24 veebipoest!

Kaup24 on Eesti populaarseim e-pood põhjusega - meilt leiad kõige suurema valiku ja parimad hinnad. Lisaks on meil väga paindlikud ja atraktiivsed makse- ja ostutingimused, kuna Sina valid, kuidas soovid kaupa kätte saada, kas läbi kulleri, pakiautomaadi või tulles ise kaubale tasuta järgi. Lisaks on Sinu valida tasumine ehk kas soovid maksta osaliselt kuude kaupa või täisväärtuses.

Tutvu beebipüreede valikuga ja muuda lapse maitseelamus erakordseks ning osta juba täna!