Piimasegu

(14)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Imiku piimasegu ja piimapulber

Lapse esimestel elukuudel on ülioluline, et laps saaks kätte kõik vajalikud vitamiinid, mineraalid ja teised toitained. Selle mure lahendab üldjuhul ema rinnapiim, kuid mõnikord võib juhtuda, et rinnaga toitmine ei ole võimalik. Siis on lahenduseks piimapulber ja piimasegu, mis annavad lapsele vajalikud toitained lapse arenguks ja kasvamiseks.

Kaup24 pakub suures valikuid piimasegusi ja piimapulbreid, mis toetavad teie lapse arengut. Valikust leiab iga lapsevanem oma lapse jaoks meelepärase ja lapsele sobiva toote, kuid valimine võib siiski osutuda keeruliseks. Seetõttu oleme kirjutanud valmis kokkuvõtte, mis aitab valikut langetada.

Millist piimasegu valida?

PS! Erinevate piimasegude ja -pulbrite kasutamine ei asenda rinnapiimaga toitmist. Soovitame enne muu toote kasutamist konsulteerida arstiga. Lutipudeliga toitmisel tuleb jälgida, et toit ei satuks beebile kurku ning pea meeles, et pidev lutipudeliga toitmise korral võib laps lutiga harjuda ja ema rinnast võõranduda.  Väga oluline on tutvuda toote kasutusjuhendit ning kas toode vastab lapse vanusele, vastasel juhul võite lapse tervist kahjustada.

Rinnapiima asendajaid on nii segu kui pulbri kujul. Segu on juba valmis tehtud toode, kuid pulber vajab kuuma veega lahustamist. Peale lahustamist kindlasti jälgi, et jook ei oleks üle 40 kraadi, kuna vastasel juhul võib see beebi tervist kahjustada.

Kindlasti veendu, et segudes oleksid orgaanilised koostisosad ning et neis ei oleks ebavajalikke lisaained (nt. magusained nagu laktoos, fruktoos, glükoos). Pulbrit kasutades veendu, et vesi on puhas ja filtreeritud. Soovitame mitte kasutada kraanivett. Kitsepiimaga segu on alternatiiv lehmapiimale juhul, kui lapsel on lehmapiima valkude suhtes talumatus või allergia.

Valikus leidub brändide Friso, Kabrita, NAN, NESTLE, Tutteli ja Aptamil piimasegu ja pulber.

Enne toote ostmist kindlasti tutvu tootekirjelduses oleva info ja hinnangutega. Kui Sul on toote kohta küsimusi, võid need julgelt esitada meie klienditeenindusele läbi tootekirjelduste, sõnumite või telefoni teel. 

Miks osta jätkupiimasegu veebipoest?

Kaup24 on ainuke Eesti e-pood, mis pakub nii suurt valikut soodsate hindadega koos ääretult paindlike ostu- ja maksetingimustega! Lisaks on meil tihedad sooduspakkumised ning erinevad kampaaniad.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!