Pinalid

(246)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Pinal 

Pinalid on üks asendamatuid tarbeid, mida läheb vaja igal kooliskäijast lapsel. Need aitavad hoiustada kõiki olulisi kirjatarbeid (harilikud ja pastapliiatsid, värvipliiatsid ja vildikad) ja nendeks vajalikke tarbeid (teritajad, kustukummid) kui ka muid olulisi pisiasju. 

Kuidas valida lapsele sobiv pinal?

Selleks, et lapsele oleks koolis meeldiv ja tore käia, peaks soetama talle ka meeldivad asjad. Seetõttu peaksid nõu pidama kõigepealt oma lapsega, et mõista mis talle meeldib ja mis mitte või mis on tema eeldused ja soovid pinali valikul. 

Näiteks tüdrukud üldjuhul ei soovi autodega pinaleid ja poisid lilledega. Seetõttu peaksid tüdrukule pinalit valides lähtuma värvidest nagu roosa, lilla, punane jms. ning tüdrukulikke piltidega. Poisid aga eelistavad tumedaid värve ja poisilikke disaine. Näiteks on valikus disaine Disney, Barbie, ämblikmehe, autode, lumekuninganna Elsa, Mickey Mouse, Studio Pets ning paljude muude multikategelaste piltidega pinalid. Lisaks on tänapäeval aina rohkem trendis laste seas litritega ja 3D piltidega koolitarbed.

Osad pinalid on tavalise kujundusega, kuhu saab panna tarbed lihtsalt sisse, kuid osad pinalid on disainitud nii, et laps saab asetada näiteks pliiatsi ja kustutuskummi teatud kohale. See arendab lapses ka organiseerimisvõimet ja paneb last oma asju hoidma korras.

Lisaväärtust pakuvad pinalid, millega tulevad juba kõik kirjatarbed kaasa - nii ei pea Sa eraldi nende ostmise üle muretsema! Üldjuhul need on pinaliga ka ühtiva disainiga, mis teeb pinali kasutamise veelgi meeldivaks.

Miks osta pinal noortele Kaup24 e-poest?

Muuda koolis käimine lapsele meeldivaks koolitarvetega, mis talle meeldivad, vaid paari hiireklikiga! Soeta mugav ja meeldiv pinal Kaup24 e-poest, sest ainult meilt leiad suure valiku väga madalate hindadega koos paindlike ostutingimustega. Shoppamine ei ole olnud varem lihtsam ja turvalisem, sest Sina valid, kuidas soovid kaupa kätte saada ning maksad vaid siis, kui toode on Sinuni ka reaalselt jõudnud. Juhul, kui toode ei vasta Sinu või Su lapse ootustele ja/või eesmärkidele, on Sul võimalus toode tagastada või ümber vahetada.

 Lisaküsimuste korral saad iga hetk pöörduda meie klienditeeninduse poole või jätta küsimus silma jäänud toote kirjelduse alla.

Tutvu valiku ja sooduspakkumistega juba täna!