Koolikotid, sussikotid

(388)

Koolikaubad peavad olema nii kvaliteetsed kui ka mängulised - siis on ka lapsed valmis rohkem õppima. Erksavärvilised koolikotid ja sussikotid näevad stiilsed välja ning võimaldavad kõiki raamatuid või ja vahetusjalanõusid mugavalt kaasas kanda. Saadaval on ka spordikotid, juhul kui on vaja kehalise kasvatuse tundideks valmistuda. Rikkalik valik vastab iga lapse vajadustele!

Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Koolikotid ja sussikotid

Iga laps vajab koolis käimiseks kotti, kus hoiustada õpikuid, vihikuid, pinaleid ja muid koolitarbeid, spordikotti trenniks, kus hoida vahetusriideid või siis käekott või vöökott igapäevaseks kandmiseks. Soeta oma lapsele ranits, mida ta kannab uhkuse ja hea meelega!

Kuidas valida sobiv seljakott?

  1. Disain. Milline disain võiks meeldida Sinu lapsele? Üldjuhul meeldivad koolikotid tüdrukutele roosades, lillades ja punastes värvides koos lillede, liblikate või multikategelaste piltidega. Koolikotid poistele sobivad aga tumedamad värvid ning autod ja muud poisilikud teemad. Lisaks on eriti populaarne laste seas litrid ja 3D pildid. Aruta lapsega ning lase valida koti välimus temal.
  2. Ergonoomilisus. Lapsed kannavad seljakotti umbes 175 päeva aastas ehk terve kooliaasta. Kuna lapsed on alles kasvufaasis, tuleb erilist tähelepanu pöörata mugavusele, et koolikotid noortele ei teeks seljale liiga. Selleks peaksid jälgima, et kas kotil on olemas kõrgkvaliteediga õhku läbilaskvad seljapadjad ja reguleeritavad rihmad, et seada kott nii, et kooliranits toetaks selga mitte vastupidi.
  3. Kvaliteet. Materjal võiks olla vastupidav ja veekindel, et vihma käes kotis olevad raamatud ei läheks märjaks. Lukud ja muud kinnitamisvahendid võiksid kinni ja lahti käia kergelt, et seljakott lastele oleks avatav mugav ja vähe aega ja pingutust nõudev.
  4. Turvalisus. Kott võiks omada helkurit, et pimedal ajal liigeldes tagada lapse turvalisus. Mõned kotid on lausa värvitud neoon värvi pigmentidega, mis aitavad helkuri eesmärgile kaasa veelgi.
  5. Brändi valik. Valik on suur, seega tuleb valida ka kaubamärk. Kõige enam kiidetud on Herlitz koolikott, millel on erinevad lisafunktsioonid, mida saad ka tootekirjeldusest lugeda, kui leitud on meelepärane Herlitz ranits või spordikott.Kvaliteetsed brändid ka teised nagu Kita, CoolPack ja paljud muud.

Miks osta koolikott Kaup24 e-poest?

Muuda raamatute kandmine lapse jaoks meeldivaks! Osta koolikott Kaup24 e-poest, kuna pakume suurt valikut eriti madalate hindadega. Lisaks saad Sina valida, kuidas soovid kaupa kätte saada ning maksmine vaid kauba kättesaamisel teeb šoppamise eriti turvaliseks ja mugavaks. Juhul, kui toode ei peaks mingitel põhjustel Sulle sobima, on Sul ka võimalus see välja vahetada.

Tutvu valiku ja sooduspakkumistega juba täna!