Kirjatarbed

(1999)

Laste jaoks mõeldud kirjatarbed on muutunud õppimise juures oluliseks osaks, mis suurendavad motivatsiooni- ilusa pliiatsiga või erksavärvilise pastakaga sujuvad vajalikud ülesanded palju lõbusamalt. Nende toodete lai valik võimaldab leida lastele kõik vajalikud töövahendid. Mõistlik on oma varusid pidevalt täiendada, et ühestki vahendist puudu ei tuleks.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Kirjatarbed

Kirjatarbed ja muud vajalikud koolitarbed on oluline osa koolis käimisest ja õppetöös osalemisest. Seetõttu peaksid investeerima kvaliteetsetesse toodetesse, et lapsel oleks meeldiv ja mugav õppida ning neid kasutada.

Millised tooted valida?

Iga tund nõuab, et õpilane paneks kirja õpitu või lahendaks ülesandeid, mistõttu on kindlasti vaja kaasas kanda pastapliiatseid, harilikke pliiatseid, marker, joonlaud, kustukumm ja teritaja. Võid ka valida multifunktsionaalsed tooted - näiteks teritaja ja kustukumm ühes. Need on põhilised kirjatarbed, mis võiksid olla igal õpilasel pinalis käepärast.

Kunstiõpetuse tund annab lapsele võimaluse olla loomingule või seda siis arendada läbi erinevate kunstivormide, samal ajal mõistes disaini ja kunsti algteadmisi. Maalides on kasutusel akrüülvärvid ja guaššvärvid (lisaks veetops ja pintslid), kuid mõne joonistuse puhul hoops viltpliiatsid või värvipliiatsid. Lisaks leiad valikust ka muid meisterdamiseks kunstitarbeid, nagu näiteks plastiliin, värviline paber, kriidid, marker, liim, käärid jne.

Siit kategooriast leiad lisaks veel erinevas kategoorias tooteid - näomaalingud, kalkulaator, auguraud ja palju muudki. Seda kõike erinevatelt brändidelt nagu Colorino, Citizen, Fiskars, Herlitz, Heyda, Maped, Milan, Pelikan, Stabilo ja teised.

Valides ürita selgitada, mis tooteid laps kooli vajab kuna vahest võivad olla ka tarbetega täpsemad nõudmised. Seejärel on Sul valida suure valiku seast lapsele sobiv toode super hinnaga vastavalt soovile ja vajadusele.

Miks osta Kaup24 e-poest?

Kõik vajalikud kirja- ja kunstitarbed on vaid paari kliki kaugusel! Tutvu meie erakordselt suure valiku ja sooduspakkumistega, mida ära jäta kindlasti kasutamata. Pakume Sulle eriti mugavat ja turvalist ostlemist - Sina ise valid, kuidas kaup Sinuni jõuab ning maksad ainult siis, kui see on juhtunud. Lisaks on Sul võimalus toode tagastada ning raha tagasi saada või ümber vahetada muu vastu, kui ostetud toode ei peaks mingil põhjusel sobima. Juhul, kui Sul on lisaküsimusi seoses tootega või meie ostutingimuste kohta, võid lisada küsimuse silma jäänud toote kirjelduse lehele või võtta ühendust meie klienditeenindusega numbril 615 0026 ja oleme meeleldi nõus Sind aitama!

Muuda õppimine lapse jaoks lõbusaks ja mugavaks ning osta sobivad tooted juba täna!