ad

Tikkimistarvikud

(5158)

Tikkimine on väga loominguline hobi. See nõuab täieliku keskendumist ja kannatlikkust, mille tulemusena võite luua suurepäraseid kunstiteoseid. Lõpp-tulemused võivad sarnaned maalidele. Selleks, et tikkimisega üldse tegeleda vajate te töövahendeid - selleks on tikkimisniit, -nõel ja -riie. Tikkimisriidena võite tegelikult kasutada ükskõik mis riiet, millest nõel läbi läheb. Tikkimisniit on see, millega saate on loomingulisemat poolt valla lasta, erinevate värvidega saate valmis teha kõige kaunemaid tikandeid. Meie veebipoe valikust leiate ka tikkimiskomplekte, milles on olemas kõik vajalikud vahendid ja isegi värviskeem erinevate piltide kohta. Tutvuge ise valikuga lähemalt ja leidke sobivad tikkimistarvikud juba täna!

UUDISTOODE
Korraldaja A300 hind ja info | Tikkimistarvikud | kaup24.ee € 367 Lisa korvi

Klientide hinnang Kaup24.ee teenustele!

Hinnangute keskmine: 4.6/5
9 799 hinnangut. Vaata kõiki

Tikkimistarvikud internetist

Nagu enamiku käsitööde puhul, võib tikkimisega alustamine tunduda hirmutav, kui arvestada saadaolevate niitide, komplektide, nõelte ja muude tarvikute tohutut valikut. Kuid ärge laske sellel ennast segada! Tikkimise tööriistade loend ei ole tegelikult väga pikk. Alustamiseks soovitame neid tööriistu.

Olulised tikkimise tarvikud

Kangas - esimene vajaminev vahend tikkimises on miski, mille peale tikkida. Valige tikkimisriie või lõuend ning tikkimine võib alata.

Tikkimisniit - proovige julgelt ja proovige uusi värve! Just niidid ja nende erinevad värvid on need, millega saate enda loomingulisust näidata. 

Tikkimisnõel - tikkimisnõelu on igas suuruses. See on koht, kus eelistused mängivad rolli. Nõela suuruse valimise eesmärk on teha auk, mis on piisavalt suur, et niit hõlpsasti sealt läbi libiseks, kuid mitte nii suur, et näeksite auku, kui projekt on valmis. 

Tikandikäärid - Tikandikäärdi pole pole küll kohustuslik vahend tikkimisel, kuid siiski on hea neid läheduses hoida. Need aitavad teil hõlpsasti tikandi vahele pääseda ja saate vaevata niitide otsad ära lõigata. 

Miks tikkimisega tegeleda?

Tikkimine hõlmab koordinatsiooni, akadeemiliste, emotsionaalsete ja kunstiliste oskuste tugevdamist. Tänapäeval on tikkimine võrdsete võimalustega käsitöö, millega saavad tegeleda nii mehed kui ka naised. 

Õpitud ja praktiseeritud tikkimisoskused aitavad tegelikult ühiskonda. Iga päev liigume maailma poole, mis nõuab kiiret tulemust. Kohene tulemus ei arenda aga kannatlikkust ega distsipliini. Tikkimisprojekti läbiviimisel õpite distsipliini, vastupidavust, kannatlikkust ja ajaplaneerimist. Nende oskuste arendamisega kaasneb ka empaatia teiste suhtes, kes on võtnud aja, et oma kätega midagi luua. 

Tikkimisega õpitud oskused toidavad ka loovust ja leidlikkust. Tikkimisega saate oma lemmiktegelased, looduspaigad ja muu päriselt oma koju tuua. Tikandid annavad teile kontrolli ning saate luua oma maailma, tikkides need tegelased padjapüüridele, kardinatele, kummutitele või sallidele ning need oma koju paigutada.

Tikkimise oskus tuleb ootamatutes olukordades kasuks. Tikkimise tulemusena võite hakkama saada ka käsitsi õmblemisega. See oskus võib teile aga ootamatutes olukordades suureks abiks olla. Näiteks hakkate lemmikpükse jalga tõmbama ning need rebenevad natuke - nii saate kohe oma niidi ja nõela välja otsida ning katkise koha kokku õmmelda.

Tikkimisega kaasnevad oskused, mis on teistes eluvaldkondades kasulikud. Silmade-käte koordinatsioon, värviteooria, disaini- ja planeerimisoskus on kõik välja töötatud tikkimisega. Need oskused suurendavad hõlpsalt ka akadeemilisi oskusi, täiustades peenmotoorikat ja käelist osavus.

Tutvuge Kaup24 veebipoe tikkimistarvikute valikuga lähemalt ja leidke kõik vajaminev ühest kohast!