Koolikaubad

Koolitarbed

Selleks, et muuta õppimine lapse jaoks võimalikult mugavaks ja meeldivaks, tuleb investeerida erinevatesse koolikaupadesse nagu näiteks seljakott, vihikud, kirjatarbed, kirjutuslaud jne. Aga millised tooted on Sinu ja lapse jaoks kõige olulisemad?

Erinevad koolikaubad

Ilmselt kõige tähtsam ese kooli ajaks on koolikott. Enne valimist aruta lapsega ja otsusta, milline kott võiks meeldida Sinu lapsele ja mis on lapse seljas mugav ning turvaline. Koolikotid tüdrukutele ja ka koolikott poistele on üldjuhul soole vastavale disainiga - on selleks siis lilled, liblikad, autod, multikategelased ja palju muud. Kõik kotid on ergonoomilise disainiga ning omavad turvalisuse suhtes ka helkureid. Reguleeritavad rihmad tagavad, et kott oleks lapse seljas mugav ning toetaks kasvavat selga. Kui laps harrastab ka trennis käimist, on talle vajalik soetada ka spordikott. Igas koolis on nõutud siseruumides vastavate jalanõude kasutamiseks, mistõttu võiksid lapsel garderoobi riputamiseks soetada vastav jalanõukott.

Olulised koolitarbed on ka kaustikud, vihikud ja kirjatarbed (harilik pliiats, pastakas, tindipliiats, värvilised pliiatsid, vildikad, kustukumm, teritaja, märkmepaber jne.) ja viimase jaoks ka nende hoiustamiseks pinal. Neid leiad erinevates suurustes, mistõttu saad kas olla minimalistlik ja hoida ruumi kokku või hoopiski hoida lapse kaasas olev kirjatarvete valik suurena.

Lisaks mõtle, kas lapsel on olemas kodus oma laud, kus koolis antud kodutöid rahulikult lahendada. Kui mitte, soovitame kindlasti kaaluda osta lisaks kirjutuslaud või arvutilaud ja mugavaks istumiseks leiad istme alamkategooria kontoritoolid seast. 

Miks osta Kaup24 e-poest?

Soeta vajalikud kaubad Kaup24 e-poest, sest meilt leiad paindlikud ja turvalised ostutingimused koos suure valiku ja väga madalate hindadega koos erinevate sooduspakkumistega. 

Sina valid, kuidas soovid kaupa kätte saada ning maksad selle eest siis, kui kaup on Sinuni jõudnud. Lisaks kehtib ostule 2 nädalane ostugarantii, mis annab Sulle võimaluse mittesobiva toote ümber vahetada millegi muu toote vastu või toode lihtsalt tagastada ning saada raha tagasi. Lisaks tekkinud küsimuste korral on Sul võimalus pöörduda meie klienditeeninduse poole, kes aitab Sind meeleldi.

Muuda oma lapsele koolis käimine mugavaks ja osta vajalikud tarbed juba täna!