Autoistmete lisavarustus

(168)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Turvatoolid, kergkärud, istmekatted ja muu autoistmete lisavarustus

Kas otsid autosse lisavarustust, mis kaiteks istmeid või hoopis midagi, mis teeks lapsele autos olemise mugavamaks? Meie valikus leiad erinevat lisavarustust mistahes eesmärgiks.

Kuidas valida autoistmete jaoks lisavarustust?

Laste puhul tuleb kindlasti paigaldada autosse turvatoolid ja vajadusel selle jaoks erinevad tarvikud - alused, tugid, katted, pehmed sisud jne. Mugavaks olemiseks on olemas kaelapadi, turvavöö pehmendaja, päikesekardinad ja pudelihoidja. Lapse turvalisuse huvides aga on olemas tahavaateks mõeldud peegel, mis laseb Sul hoida silm peal oma lapsel. 

Alustuseks proovi mõista, mis eesmärgiks ja mis toodet Sa otsid. Turvatool või turvahälli kasutamine on autos kohustuslik, mistõttu võiksid selle turvalisuse tagada veelgi läbi erinevate varustuste. Näiteks kui turvatool tundub liiga kõva, võiksid muretseda sinna pehme sisu või katte või kui see ei toeta last piisavalt või on liiga madal, võiksid muretseda turvahälli jaoks mõeldud aluse või turvatooli jaoks tugi. Kui muret teeb aga liigne päikesevalgus kuumal suvepäeval, võid muretseda lapse lemmiku multikategelasega päikesekardina või turvavöö jaoks lõbusa disainiga pehme turvavöö pehmenduse.

Valikus on ka erinevad lastekaubad, mis sobivad ideaalselt autosse. Näiteks lõbus mängukaar on paigaldatav turvatoolile, mis muudab autos istumise beebi jaoks huvitavamaks.

Valikust leiad tooteid tuntud ja usaldusväärsetelt tootjatelt nagu Babys Only, Britax-Römer, Disney, DreamBaby jne.

Miks osta autoistmete lisavarustust Kaup24 e-poest?

Internetis ostlemine on muutumas aina populaarsemaks. Kaup24 on Eesti populaarseim e-pood kuna meie valik on suur, kvaliteetne ja soodne ja meie ostu- ja maksetingimused on ääretult mugavad. Nimelt on Sinu valida kuidas soovid kaupa kätte saada ning kuidas soovid kauba eest maksta - kas osaliselt või kogu summas. Lisaks kehtib iga Kaup24 e-poes tehtud ostule ostugarantii ehk Sul õigus toode, mis ei vasta ootustele või kirjeldatule, ümber vahetada või tagastada. Kui Sul peaks olema toote või meie tingimuste kohta küsimusi, võta julgelt ühendust meie klienditeenindusega läbi meili, telefoni või tootekirjeldustes olevate “küsimused ja vastused” sektsiooni. Oleme nõus Sind aitama mistahes küsimusega.

Muuda lapsel olemine mugavaks! Tutvu valikuga ja osta juba täna!