Termosed

(36)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Termos beebile

Tihtipeale minnakse ikka beebiga jalutama ning võetakse kaasa toitu, mistõttu on oluline sooja toidu säilitamine. Kuna tootevalik on suur ning emana soovid siiski leida oma lapsele see kõige parim, oleme koostanud ülevaatliku kuid kasuliku kokkuvõtte, mis aitab valida oma lapsele see kõige sobivam.

Kuidas valida sobiv toidutermos, termoskott või termotass?

Lutipudeli termokott aitab hoida jooki või vedelemat toidu soojas lutipidelis. Nii on lapsel kergem sooja toitu imeda läbi kalliks saanud lutipudeli. Kui aga arvad, et lutipudeli soojakott ei ole nii vajalik ning pigem on kasulikum variant  toidutermos, võid valida ka selle. Mõlemad hoiavad toitu soovitud soojal temperatuuril.

Jookide jaoks on olemas spetsiaalne termotass või termokruus, mis hoiavad kuume jooke soojana ning külmad joogid jahedana. 

Suur disainivalik aga laseb Sul valida rõõmsate värvide ja armsate disainide vahel. Siinkohal võiksid valida toote, mis võiks ka Su lapsele meeldida, sest siis on laps rohkem nõus ka sealt sööma või jooma. Selleks pakuvad mitmekülgset tootevalikut kaubamärgid nagu BabyOno, Canpol, CebaBaby, Medela, Miniland, Smiki, Thermobaby, Trunki või Tommiee Teppee.

Selleks, et saada tootest kindel arusaam või arvamus, soovitame julgelt lugeda tootekirjeldusi. Need on koostatud tootjate enda poolt, kus on kirjas kõik vajalikud detailid. Kui siiski tekib Sul toote kohta küsimusi, võid need julgelt esitada klienditeenindajale tootekirjeldusse või esitada need telefoni või meili teel.

Miks osta joogi- või söögitermos veebipoest?

Kaup24 on Eesti populaarseim e-pood, mis pakub parimat hinda, suurt valikut ja kvaliteetseid tooteid. Lisaks oleme väga paindlikud ostu- ja maksetingimuste suhtes. Nimelt laseme Sinul valida, kuidas soovid kaupa kätte saada ning kuidas selle eest soovid tasuda. Kui peaksid aga leidma sama toote teisest veebipoest odavama hinnaga, oleme nõus lilla sildiga toodete puhul hinnavahe tagastama. 

Veebipoes ostlemise tõttu võib tekkida kahtlus, mistõttu kehtib ostule 2 nädalane ostugarantii, mis tähendab, et juhul, kui kaup ei vastu tingimustele või Sinu ootustele, on Sul võimalus see meile tagastada ja raha tagasi küsida või hoopis ümber vahetada teise toote vastu.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!