Lutipudelite soojendajad ja sterilisaatorid

(38)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Lutipudeli sterilisaator ja soojendaja

Esimestel elukuudel on oluline toita oma last lutipudeliga, kuna lapsed on sündinud imemisrefleksiga ning ei ole võimelised ilma hammasteta veel korralikult sööma. Emad soovivad oma lapsele ikka parimat, mistõttu on oluline hoolt kanda lapse söögi ja lutipudeli puhtuse eest. 

Kuidas osta lutipudeli soojendaja või sterilisaator?

Elektriline sterilisaator aitab hoida lutipudelit puhtana ja hoida eemale bakterid, mis võivad lapse arenevat immuunsust mingil määral kahjustada. Lutipudeli teriliseemine ja desinifitseerimine on väga oluline, kuna lapse nõrk organism ei oska veel efektiivselt bakteritega võidelda, mistõttu haiguste vältimiseks on oluline hoida kõik esemed, mis võivad lapse suhu sattuda, puhtana. Osad sterilisaatorid on võimelised puhastama söögiriistasi nagu kahvlid, noad ja lusikad.

Oluline on päeva jooksul süüa vähemalt üks soe toit. Kuna lutipudeleid ei soovitata väga mikrolaineahju panna, on selle asemel hoopis mõistlik muretseda külma või jahtunud beebitoidu soojendaja. Pudelisoojendaja laseb Sul reguleerida toidu temperatuuri vastavalt vajadusele.

Oluline on jälgida, et ükski toode ei kasuta steriliseerimisel või soojendamisel kahjulikke aineid nagu BPA või ftalaadid, mis võivad teha muutusi teie lapse hormoonides.

 Valikus on tooteid tuntud ja usaldusväärsetelt kaubamärkidelt nagu Babymoov, Babybulle, BAYBY, Chicco, Canpol, Lovi, Miniland, Nanobebe, NUK, Philips Avent, Tommee Tippee ja paljudelt teistelt.

Soovitame tutvuda lähemalt toodete tootekirjeldustega, kus on kirjutatud detailselt ja täpselt, mis toode endast kujutab. Kui Sul tekib toote kohta lisaküsimusi, võid need esitada tootekirjeldusse või võtta ühendust klienditeenindajaga telefoni või meili teel.

Miks osta tooted veebipoest?

Veebipoodides ostlemine on muutumas aina rohkem populaarsemaks. E-poes shoppamine on mugav ning sobiv toode on võimalik leida vaid paari klikiga. Lisaks on Sinu valida, kas kaup tuuakse Sinuni võid lähed sellele ise järgi.

Kaup24 on Eesti populaarseim e-pood oma mugavuse, usaldusväärsuse, kvaliteetsete toodete ja hea hinna poolest. Meie pakume kõige madalamat hinda ning isegi, kui peaksid leidma toote, mis on odavam, oleme nõus maksma hinnavahe kinni. Meie poes toimuvad ka tihti suured sooduspakkumised, millest Sa võiksid kindlasti osa võtta.

Tutvu valikuga ja osta parim lutipudeli soojendaja või sterilisaator juba täna!

Lutipudelite soojendajad ja sterilisaatorid - millised on kõige populaarsemad?

Lutipudelite soojendajad ja sterilisaatorid - milliseid soovitatakse?

Lutipudelite soojendajad ja sterilisaatorid - millised on kõige kõrgemalt hinnatud?