Lutipudelid ja aksessuaarid

(378)
Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Lutipudel lapsele

Emana tahad ikka oma lapsele parimat ja parima lutipudeli valimine suure valiku seast üsnagi keeruline. Järgnev ülevaade annab Sulle kasulikke nõuandeid, kuidas võiksid otsust langetada.

Kuidas valida parim lutipudel?

Valida on võimalik klaas- ja plastpudeli vahel. Plastpudelid on kergem käes hoida ning on purunemiskindel, kuid ajaga võib siiski pudeli kvaliteet väheneda. Klaaspudelid aga ei kulu plastpudeliga võrreldes üldse ning klaasi pinnal olev silikoonkate kaitseb klaasi purunemise eest.

Lateksist lutid on elastsed, kuid neil võib olla isemoodi maitse, mis osale lapsele ei pruugi meeldida. Neid tuleks vahetada iga 1,5 kuu jooksul või siis, kui lutt on muutunud kergelt kleepuvaks. Silikoonluttide eluiga on pikem. Kui lapsel on tekkinud hambad on aga sealt kergelt tükke hammustada, mistõttu ei soovitata seda siis enam kasutada. 

Lutiava peaks vastama lapse vanusele ning toidu paksusesele. Soovitame kindlasti jälgida, mida on tootja kirjutanud tootekirjeldustesse. See annab üsnagi hea ülevaate pudelist ning kas see on sobilik Sinu lapsele.

Osad pudelid on toodetud spetsiaalsete kõrtega, mis aitavad õppida lapsel iseseisvalt jooma (näiteks Philips Avent Lutipudel). Siiski ei sobi see lutipudel vastsündinutele. Iga pudel  nõuab erinevaid tingimusi, mistõttu osadesse pudelitesse ei ole sobilik panna kuumi või gaseeritud toite või jooke ning osad pudelid nõuavad eraldi süsteemi puhastamiseks.

Valikust leiad tooteid erinevatelt brändidelt. Tuntumad on BRITTON, BabyOno, Lovi, MAM, Philips Avent, Tommee Tippee ja Medela lutipudel.

Osta lutipidel Kaup24 e.poest!

Kui Sinu jaoks on oluline hea kvaliteet, soodne hind, kiire transport ning paindlikud ostu- ja maksetingimused, siis oled õiges kohas! Kaup24 pakub kõike eelnevat. Meie e-pood pakub madalaid hindu ning tihti erinevaid sooduspakkumisi.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!