Lutid

(259)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Lutikett ja lutt beebile

Lutid on mõeldud vastsündinutele ja beebidele, kes on suure imemisvajadusega. Tegelikult on kõik lapsed sündinud imemisrefleksiga, mis ellujäämise aluseks. 

Kuidas valida lapsele lutti? 

Lateksist lutt on pehme ja elastsed. Neid tuleks vahetada maksimaalselt iga kahe kuu tagant ning tuleb neid alati hoida puhtana. Silikoonist lutid on aga kordades vastupidavamad. Kui lapsel on tekkinud juba hambad, võid ta hakata lutti närima ning siis ei täida lutt enam oma eesmärki.

Lutti soovitame valida tuntud brändide seast, kes on ehitanud lutid spetsiaalselt lapse suu anatoomia järgi. Nendeks on näiteks NUK, MAM, BIBS, BAYBY, Philips Avent, Tommee Tippee, BRITTON, Babyono ning teised tootjad meie veebipoes.

Lutti ei tohiks hakata kasutama varakult kuna muidu hiljem on sellest harjumusest raskem lahti saada. Luti kasutamise tuleks lõpetada siis, kui lapse imemisvajadus on vähenenud ning selle kasutamisest on kujunenud pigem harjumus kui vajadus. Luti kasutamine on võrreldes pöidla imemisega kindlasti hügieeni ja lõualuu suhtes kasulikum.

Lutikett aitab vältida luti kadumist, kui lutt peaks lapse suust kukkuma. Nii teate alati, kus see on. Seda on võimalik riputada kaela või näiteks riiete külge. Nii saab laps luti ise võtta ja seda kasutada.

Valikus leiad lutte erinevates lõbusates disainides. Nii on ka luti kasutamine lapse jaoks meeldivam.

Kindlasti soovitame enne toote soetamist tutvuda tootekirjelduses olevate andmetega, et mõista, kas toode vastab lapse vanusele ja teie ootustele.

Miks osta lutt imikule Kaup24 e-poest?

  • Suur valik ja hea hind garanteerib, et soovitud toode on vaid paari kliki kaugusel.
  • Sina saad valida, kuidas soovid kaupa kätte saada - kas kuller toob kiirelt kauba Sulle, kas kauba saad kätte postiautomaadist või tuled tausta Kaup24 esindusse järgi.
  • Sina saad valida, kas soovid kauba eest maksta osaliselt kuude kaupa või kauba kättesaamisel kogu summas.
  • Ära unusta ära kasutada ka suurepäraseid sooduspakkumisi!

Tutvu valikuga ja osta juba täna!