Mähkmed

(198)

Hoolitse oma väikelapse hügieeni eest - mähkmed, salvrätikud ja muud beebidele ja lastele mõeldud hooldusvahendid annavad võimaluse tagada nende igapäevane heaolu. Tänu mugavale tundele on laps palju rohkem ümbritsevast keskkonnast huvitatud ja võib hakata isegi esimesi samme tegema. Sind ootab lai valik erinevaid tarvikuid, mis muudavad kasvamise ja arenemise veelgi lihtsamaks!

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Mähkmed ja mähkimislinad

Mähkmed ja niisked salvrätikud on asjad, milleta tänapäeva emad oma elu ettegi ei kujuta. Tänu mähkmetele ja niisketele salvrättidele on lapse hügieeni eest hoolitsemine kordades lihtsam ja mugavam. Kaup24.ee e-pood pakub laias valikus erinevat tüüpi mähkmeid ja teisi laste jaoks olulisi tooteid. Mähkmete valik on ääretult lai, mistõttu tasub katsetada erinevat tüüpi mähkmeid seni, kuni leiad need, mis just Sinu lapsele kõige paremini sobiksid.

Kuidas valida lapsele sobiv mähe?

Mähkmed on lapse igapäevaelu juures väga oluliseks osaks, mis hoiavad lapse puhta ja kuivana ning seega ka õnneliku ja rõõmsana. Enamasti erinevad mähkmed teineteisest oma imamisvõime ja hinna poolest. Ning lisaks sellele on spetsiaalsed veekindlad mähkmed ujumise tarbeks.

Liikuvamale lapsele sobivad aga näiteks juba ideaalselt püksmähkmed. Need on spetsiaalselt loodud energilisele ja liikuvale lapsele ning nende jalga panek ja kandmine on lapse jaoks ääretult mugav. Püksmähkmeid on väga lihtne kasutada – lapsel tuleb vaid mähkmetesse astuda. Pisematele beebidele soovitame kahtlemata ökoloogilisi hingavaid mähkmeid, mis on valmistatud kloriini kasutamata. Taolistel mähkmetel on paki peal vastav märgistus.

Populaarsus on kogumas ka Jaapani mähkmed, mis on valmistatud naturaalsetest materjalidest. Kui Sinu lapsel peaks tekkima tavapäraste mähkmetega allergilisi reaktsioone, siis on Jaapani mähkmed teie mure lahenduseks.

Mähkmekonteiner on võrreldes tavalise prügikastiga palju otstarbekam. Selle saad paigaldada näiteks mähkimislaua kõrvale ning ei pea sellepärast jooksma kööki. Lisaks võivad mustad mähkmed tekitada üsna ebameeldivat lõhna, mille tekkimist väldib konteiner.

Brändide hulgas on enim tuntud Huggies mähkmed ja Pampers mähkmed. Valikus on ka tooteid kaubamärkidelt nagu BabyOno, Bambo, BRITTON, Freelife, Genki!, GOO.N, Happy, Merries, Moony, Muumi, Panda, Tommiee Tippee ja paljud teised.

Osta mähkmed soodsalt Kaup24 e-poest!

Vajalikud tooted beebile leiad Kaup24 e-poest, kus suure valiku seast leiad sobivad tooted vaid paari hiireklikiga. Meie paindlikud maksu- ja ostutingimused annavad Sulle õiguse valida, kuidas soovid kauba eest maksta ning kuidas soovid kaupa kätte saada. Hoia silm peal ka sooduspakkumistel, mis tagavad parima hinna.

Tutvu valikuga ja osta mähkmed soodushinnaga!