Kõhukotid

(52)
Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Kandekott, kandelina ja teised sarnased tooted

Lapse transportimiseks ei ole vaja alati käru. Selleks võib olla kõhukott või kandelina, mis võimaldab lapse kandmist kergelt, mugavalt, turvaliselt ja ergonoomiliselt. Nii säilib ka lähedus lapsevanema ja lapse vahel. 

Kuidas valida sobiv toode?

Kõhukott beebile on disainitud nii, et lapse kandmine oleks ergonoomiline igas asendis. Ergonoomiline kandekott tagab, et kandekotis istub laps nii, et selgroog oleks toetatud ja sirge. Mudelid on reguleeritavad vastavalt beebi vanusele ja positsioonile ning Sinu mugavusele. Lisaks pakuvad need erinevaid võimalusi, kuidas last kanda.

Sarnase eesmärgiga on kandelinad, mis on valmistatud vastupidavast ja pehmest materjalist võrreldes kandekotiga. Need aga ei ole nii ergonoomilised ja reguleeritavad. Need võimaldavad last kanda nii kõhul kui ka seljas.

Valikut pakuvad brändid nagu Babyjorn, Chicco, Clippasafe, Dromader, ERGOBaby, Izmi, KinderKraft, Lulando, Manduca, Smiki ja Tula.

Iga toode on erinev, mistõttu soovitame lugeda hoolikalt tootekirjeldusi. Lisaküsimuste korral pöördu meie klienditeeninduse poole sõnumite või telefoni teel. Oleme meeleldi nõus Sind aitama valiku langetamisel!

Kandekoti ja kandelina müük

Kaup24 on Eesti populaarseim e-pood, sest:

  • Meie pakume võrreldes teiste Eesti veebipoodidega kõige rikkalikumat tootevalikut.
  • Pakume kõige soodsamaid hindu, mida alandavad veelgi erinevad sooduskampaaniad. Juhul, kui Sa peaksidki teisest veebipoest sama toote odavamalt leidma, oleme nõus lilla siltidega märgistatud kaupade puhul hinnavahe kompenseerima.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!