Tervishoiutooted

(49)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Tervishoiu tooted beebile

Iga ema soovib oma lapsele parimat ning seetõttu peaks silma peal hoidma lapse tervisel. Valikus leiad erinevaid tooteid nagu soojendaja, inhalaator, gaasitoru, ninapump, beebikaal, kraadiklaas jne. Kuna valik on suur, mille seast valida, oleme kirjutanud lühikese kuid kasuliku kokkuvõtte, mis loodetavasti teeb valiku langetamise lihtsamaks.

Milline toode valida?

Iga inimene jääb aeg-ajalt palavikku, eriti väikesed lapsed, kelle immuunsus alles areneb. Kehatemperatuuri mõõtmiseks on lastele spetsiaalne digitaalne kraadiklaas, mis teeb mõõtmise mugavaks ja lihtsaks. Beebide puhul tuleb digitaalne termomeeter hoida suus ning seade hakkab piiksuma, kui temperatuur on mõõdetud. Parim kontaktivaba termomeeter võimaldab seda teha vaid hoides seda vastu otsmikku.

Beebikaal aitab hoida ülevaadet lapse kaalu üle. Terve laps peaks iga kuu võtma juurde ca 600 grammi ehk päevas 20-30 grammi.

Ninapump aitab puhastada lapse nina. Lisaks tuleb selle otsikuid aeg ajalt vahetada, et lapsele ei lisanduks ninna ebavajalikke baktereid, mis võivad hoopis hea asemel teha pigem halba. Elektriline ninapump eemaldab ninast ebavajalikud eritised mugavalt ja vaikselt.

Soojakott on mõeldud lapse valude leevendamiseks või lihtsalt sooja tegemiseks. Spetsiaalne soojuskott on täidetud eriliste kivide või seemnetega. Seda saab soojenda mikrolaineahjus, kuid oluline on kinni pidada kasutamisel ohutusnõuetest. Elektriline soojuskott suudab soojust aga ise tekitada.

Valikust leiad tooteid kaubamärkidelt nagu BabyOno, Canpol, Dreambaby, Fashy, Miniland ja teised.

Kindlasti soovitame tutvuda toodete kirjeldustega, mis annab detailse ülevaate toodete andmetest ja funktsioonidest. Kui Sul on toodete kohta veel küsimusi, võid need julgelt tootekirjeldustesse jätta või võtta ühendust meie sõbralike klienditeenindajatega telefoni või sõnumite teel.

Osta beebi tervisetooted internetist!

Osta tooted internetist, kuna vaid meie e-poest leiad nii madalad hinnad koos nii suure valikuga. Lisaks pakume väga paindlikke ostu- ja maksetingimusi, mis teevad ostlemise Sinu jaoks veelgi mugavamaks ja turvalisemaks. Näiteks saad Sina valida kuidas kaup kätte saada ning kuidas selle kätte saad. Esimese makse teed alles siis, kui kaub on Sinuni jõudnud. 

Tutvu valikuga ja osta juba täna!