Niisked salvrätikud

(55)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Ühekordsed mähkimislinad ja niisked salvrätikud beebile

Niisked salvrätikud on osa beebi hügieeni hoidmisest ning lisaks on nende kasutamine väga mugav. Beebi nahk on esimestel elukuudel väga õrn, mistõttu peaksid leidma salvrätikud, mis ei sisalda ärritavaid koostisosi. Seepärast soovitatakse neid kasutada alles siis, kui beebi on vähemalt 1 kuu vana. 

Kaup24 pakub laia valikut, mis on küll hea valiku langetamise suhtes, kuid õige valiku tegemine võib olla aga keeruline. Seetõttu oleme koostanud lühikese kuid asjaliku kokkuvõtte, mis jagab erinevaid juhtnööre ja nippe, kuidas leida tee sobiva tooteni.

Kuidas valida oma lapsele sobivad beebilapid?

Niisked salvrätikud on oluline osa beebi hügieeni rutiinist. Kuna lapsed määrivad ennast tihtipeale kogemata, on oluline, et kui käepärast vett ja seepi pole, eemaldaksid selle mustuse märjad salvrätikud. Neid valides peaksid jälgima, et neis ei ole kasutatud alkoholi ja on lõhnavabad. Kui salvrätiku kasutamisel on beebi nahk punane, on suur tõenäosus, et see tekitab nahale reaktsiooni ning seejärel tuleks toote kasutamine lõpetada.

Mähkimislinad sobivad kasutamiseks nii kodus kui ka reisil olles. Selle pehme pealispind on õrn beebi tundliku naha vastu ega ei sisalda endas aineid, mis võiksid nahka mingil määral ärritada. Täidismaterjal imab endasse kogu vedeliku kiirelt ja kindlalt. Just seetõttu on nende peal eriti mugav ja pehme vahetada beebi mähkmeid. Need on põhiomadused, mida võiksid tootes otsida.

Kui oled leidnud brändi, mille tooteid Sa alati usaldad ja kasutad, siis meie valikust leiad tooteid tuntud brändidelt nagu Huggies, Johnsons, SanaSet Baby, BabyOno, Canpol, Chicco, Britton, Happy, Moony, Bambo, Gabers, Pampers, Neutral, Panda, Water Wipes ja paljud teised.

Tooteid valides on oluline tutvuda tootekirjelduses oleva infoga, et veenduda toote omadustes ja funktsioonides. Kui sellest ei piisa, võid julgelt võtta ühendust meie sõbraliku klienditeenindusega läbi tootekirjelduste küsimuste, telefoni või meili teel. 

Miks osta tooteid veebipoodidest?

Kaup24 on Eesti populaarseim e-pood, mis garanteerib parima hinna ja suurepärase tootevaliku. Meie valikus leiad tooteid paljudelt tootjatelt ning suurepärased sooduspakkumised koos paindlike makse- ja ostutingimustega.

Sageli ollakse veebipoodides ostlemise suhtes skeptilised, kuna toodet ise ei saa vaadata ega proovida. Selle mure lahendab 14 päevane ostugarantii, mis annab õiguse mittesobiva toote tagastada või ümber vahetada. 

Tutvu valikuga ja osta juba täna!