Laste ohutustarvikud

(256)
Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Laste ohutustarvikud

Iga ema jaoks on oluline tagada oma lapse ohutus tema jaoks uues maailmas. Selleks on loodud erinevad tarvikud, mis piiravad lapse ligipääsu elektripistikute, treppide või muudele ohtlikele esemetele. Kuna tooteid on aga mitmeid, siis võib osutuda raskeks see õige valiku tegemine. Selleks oleme kirjutanud lühikese kokkuvõtte, kuidas leida endale kõige sobivam toode.

Kuidas valida turvavärav, uksestopper või muud ohutustarvikuid lapsele?

Lapsed soovivad ikka ja alati avastada ringi majas. Selleks, et laps ei läheks tuppa või treppidest alla, kuhu tal minna vaja ei ole, on olemas turvavärav lastele. Laste turvavärav on puuritavad või fikseeritavad. Erinevad materjalid ja disainid aitavad täiendada või ühtlustada kodu interjööri. Valikut langetades peaksid meeles pidama, et oluline on see, et laste turvaaed oleks ⅔ kõrge lapse pikkusest kuna vastasel juhul võib laps sellest kergelt üle ronida.

Eriti oluline on tagada majas elektriohutus. Lastel on kombeks minna uudistama pistikuid seintel ning selleks, et nad ei topiks oma pisikesi sõrmi pistikutesse, on oluline soetada pistikupesa kaitse. Need on klapid, mis kinnituvad kergelt pistikupesadele, on täiskasvanute jaoks kerge avada kuid beebide jaoks mitte.

Lapselukk piirab lapse ligipääsu erinevatele mööbliesemetele kodus - kapid, sahtlid, aknad ning erinevad pinnad. Näiteks on kombeks lastel sorida sahtlites, milleks on ideaalne valik sahtlilukk

Nurgakaitse on paigaldatav nurkadele mööblile nagu lauad, uksed ja mööbel. Kuna laps võib ennast vägagi kergelt mängides vastu teravaid nurki ära lüüa, tuleks need kohad ära peita. 

Sageli kipuvad lapsed ustega mängima. Selleks, et lapsed end kogemata ruumi ei lukustaks, võiks soetada uksestopper.

Lisaks leiad valikust erinevaid voodikaitseid, voodipehmendusi, pliitide ja ahjude kaitsmeid ning muudki.

Selleks, et olla kindel toote omadustes, peaksid lugema kindlasti tootekirjelduses olevat informatsiooni. Kui sellest jääb aga väheks, pöördu julgelt meie klienditeenindajate poole.

Valikust leiad tooteid tuntud ja usaldusväärsetelt tootjatelt nagu BabyOno, BRITTON, Canpol, Chicco, Clippasafe, Dreambaby, Hauck, Klupš, Lulando ja paljud muud

Miks osta Kaup24 e-poest?

Kaup24 pakub suurimat tootevalikut koos parimate hindadega. Lisaks on meil paindlikud ostu- ja maksetingimused.

Taga oma lapse ohutus ja osta juba täna!