Hügieenitarbed

(86)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Hügieenitarbed beebile

Esimestel elukuudel on lapsed eriti õrna nahaga ja nõrga immuunsusega, mistõttu tuleb nende eest kanda erilist hoolt. Selleks on loodud erinevad hügieenitarbed, mis aitavad hoida naha, kasvavate juuste, küünte ja üldise tervise heaolu.

Iga kehaosa vajab eraldi toodet ja hoolt, mistõttu oleme kirjutanud väikesed kuid kasulikud juhtnöörid, kuidas võiksid tooteid valida suure valiku seas ning kuidas langetada õige valik oma lapse tervise heaks.

Kuidas valida lapsele sobivad hügieenitarbed?

Välimuse hooldamiseks on oluline juuksehari, et juuksed ei läheks pusasse, ning laste küünekäärid, mis välistavad ohu, et laps pikad ja mustad küüned suhu paneb. Laste hambahari on väikese ja kompaktse disainiga, mis muudab hammaste pesu kordades mugavamaks ning mõnes mõttes ka turvalisemaks.

Vannitermomeeter võimaldab mõõta täpselt vannivee temperatuuri. Õige vee temperatuur peaks olema lapse vannitamiseks 37 kraadi, vastasel juhul on see liiga soe või külm.

Vatitikud on asendamatud tarvikud, mis aitavad hoida laste kõrvu ning muid kehaosi puhtana, millele on raskem ligi pääseda. Sellele sarnased on vatipadjad, mis muudavad naha hooldamise mugavaks ja kergeks.

Tooteid pakuvad tuntud ja usaldusväärsed brändid nagu BabyOno, Babymoov, Beaba, Beurer, Britton, Cango, Canpol, Chicco, Cleanic, Clippasafe, Dreambaby, Emmay Care, Fiskars, InnoGIO, Johnson’s, KidsMe, Kikkaboo, Love to dream, Miniland, Nuby, NUK, Philips Avent, Sassy, Summer infant, Thermobaby ja Tommee Tippee.

Enne toote ostmist loe kindlasti läbi tootekirjelduses olev informatsioon, et veenduda, kas toode vastab Sinu ootustele, eesmärkidele või soovidele. Nii saad teada toote andmetest kui ka lisafunktsioonidest. Kui need ei vasta Sinu küsimustele, on Sul võimalus see küsida tootekirjelduses selleks ettenähtud kohas või võtta ühendust meie klienditeenindusega läbi telefoni või meilide.

Miks teha oma ostud Kaup24 e-poest?

Kaup on Eesti populaarseim ja ainuke e-pood, mis pakub nii suurt valikut nii madalate hindadega. Lisaks on meie valik kvaliteetne ja usaldusväärne koos paindlike ostu- ja maksetingimustega. Kindlasti ära unusta ära kasutada ka käimasolevaid sooduskampaaniaid, et endale vajalikud tooted soetada veelgi odavamalt.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!